Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap előtt belefolyt az...

Tegnap előtt belefolyt az iPhone-om a a víz, a fülhallgatóknak készített lyukon. Mit (bővebben lent) tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor beléptem, rögtön magától görgetett, és magától nyomkodott gombokat.Mstanra kiszáradt, nem lesz semmi baj ez után, ugye?
2010. okt. 13. 19:35
 1/9 anonim válasza:
Iphone-ál strapabirobb gép nincs ... èn a jegbefagyva 3 nap után talaltam meg kint semmi baja nem volt... JEGBA FAGYVA ... Haveromé leesett 20 meterröl a kijelzö ripityára tört... de még mindig hasznälja...
2010. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úúuuuu, durva! Köszi! De hogy hasznàlja az èrintô kèpernyôt, ha ripityàra tört??
2010. okt. 13. 21:42
 3/9 anonim válasza:
Elsö vagyok nem tudom de lättam szarosra tört de nagyon durvän az egesz telefonon bevan törve megis müködi ... nem ertem de nagyon brutäl söt egy helyen ätlätsza telon :D
2010. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:

Haveromé leesett 20 meterröl a kijelzö ripityára tört... de még mindig hasznälja...


Azt megnézném... Annak idején az ütésálló telefonok nem bírták ki, nem egy műanyag vacak.

2010. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kapcsold ki azonnal, és tedd egy zacskó rizsbe.

A rizs felszívja a nedvességet.

Imádkozz hogy ne túl gyorsan korrodálódjon.

2010. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jovanny ***** válasza:
Add el, amíg nem oxidálódnak el a forrszemek a panelján. (Amíg működik.) :DD
2010. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel az aksit nem tudod kivenni ezért a benne lévő elektromosság kb. 500 szorosára gyorsítja az oxidációt, max pár nap alatt képes tönkretenni a telefont.


Rizsbe vele és irány a szerviz (én a [link] -ot ajánlanám).

2010. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, csak fura h màr kiszàradt, ezt onnan tuom, h mikor belefolyt akk làtszott a kèpernyön, ès mostmàr nem :S
2010. okt. 14. 21:45
 9/9 anonim válasza:
Annak szolok aki a régi ütés állo telefonokrol beszélt. na szoval az enyém 3 ´ßeves az jégbe volt fagyva ... a haveromé esett le 20 méterröl... hasznälja de ripityära van törve... egyébként a rizs jo ötlet de ha nem csinálszsemmit ugysia dok 50 % egy iphone-nak ... èn kimostam az enyem...
2010. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!