Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olaszországi Mediamarkt-ban...

Olaszországi Mediamarkt-ban vásárolt iPad-re lehet garanciát érvényesíteni a magyarországi Mediamarkt-ban?

Figyelt kérdés

2023. júl. 15. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Lehet.
2023. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha a számla/blokk megvan, akkor igen.
2023. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. júl. 15. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem kell számla. Úgyis látják a sorozatszám alapján hogy garis-e.
2023. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg. Csak ott tervezem megvenni mivel 80.000 forinttal olcsóbb és ezért szerettem volna tudni:)
2023. júl. 16. 06:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért egy telefont a helyedben elengednék a média úgyfélszolgálatára, hogy 80 ezerért ne koppanj esetleg.
2023. júl. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Világgarancia van az Apple-nál. Bárhol veszel bármit, azt beviszed egy hivatalos szervizbe, akkor megcsinálják.

Ha baja lesz, akkor magyarországon ne a media marktba vidd be, hanem valamelyik hivatalos szervizbe.

Az iPad saját maga kiírja hogy gari-e még. Nem kell számla.

Annyi a bajság, hogy ha olaszban veszed, akkor nem fogod megkapni azt a 2-3 éves plusz garit amit magyarországon a termékek ára szerint adnak.

2023. júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!