Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecserélnéd a másfél éves...

Lecserélnéd a másfél éves iPhone 13pro telefonodat egy Samsung Galaxy S23+ra?

Figyelt kérdés

A iPhone 13 pro akksi élettartama 91%os.

Légyszi ezt az "csak a Samsung, az apple szar / csak az apple, Samsung szar" véleményeket mellőzzétek légyszi! Kíváncsi vagyok minden véleményre ezen kívül. Mindkettő mellett pro/kontra. Köszi!



2023. júl. 18. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem.


Inkább eladnám az iPhone-t és vennék egy rendes mobilt, a megmaradt pénzt meg értelmes dolgokra költeném.

2023. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt hogy rendes mobilt? A Samsung miért nem jó? Komolyan érdekel
2023. júl. 18. 10:59
 3/16 anonim ***** válasza:
2023. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3, köszönöm ezt a videót láttam már. :) Inkább saját tapasztalatok érdekelnének.
2023. júl. 18. 11:01
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen sajnos vannak akik ennyire elfogultak. Nekem volt Samsung is, jelenleg iPhone van, és ha cserére kerülne a sor, szeretnék egy kis változást, de csak akkor, ha nem lesz visszalépés.
2023. júl. 18. 11:03
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Az nem egy videó, hanem sok videó! Ezekben mindenki a saját tapasztalatát mondja el.

Saját tapasztalat? Nekem sosem volt androidom, 2009 óra iPhoneom van, Mac-em, iPadom, meg minden más Apple termék. Sosem cserélnék androidra.

Max akkor fogok androidot venni ha nyerek a lottón és csak úgy vennék egyet próbálgatni.

2023. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen igaz bocsi, nagyon sokat néztem tegnap ezek közül a videók közül. De valahogy nem elég 😂
2023. júl. 18. 11:06
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

#4: így felismersz engem? Nem, valószínűleg fingod sincs, kivagyok, csak belökted, hogy egy fikázó vagyok. Alig szoktam ebben a rovatban válaszolni, mivel kb. minden második kérdés arról szól, hogym iért nem vesznek az emberek iPhone-t.

Egyébként a kérdésre válaszoltam.

2023. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem, de esetleg egy Ultrára. Néha elgondolkodok rajta, viszont egyrészt elégedettebb vagyok az ios-szel másrészt meg le kellene cserélni az órától kezdve mindent, így nekem marad majd a 14 Plus/ Pro jövőhónapban.
2023. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

"#4: így felismersz engem?"

Lebuktat a stílusod.

2023. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!