Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GSM hálózaton mi történik...

GSM hálózaton mi történik olyankor, amikor felhívok egy számot, hallom, hogy kicseng, aztán sok másodpercig teljes csend van, aztán utána megint lehet hallani, hogy kicseng?

Figyelt kérdés
Kifejezetten egy telefonszámnál figyeltem meg és akárhányszor felhívom mindig ezt tapasztalom. Nem magán telefonszám. Egy budai egészségügyi intézmény száma.

2023. júl. 19. 14:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Olyasmit sejtek, hogy esetleg valami IVR-os hangbejátszás akar lefutni, de sikertelenül fut le. Vagy átirányítani próbálják a hívást egy másik számra, de sikertelenül. Érdekelne a valódi oka.
2023. júl. 19. 14:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Én átirányításkor szoktam ilyet tapasztalni. 5 csengetést cseng, aztán kiürül a vonal, és az átirányított számot próbálja csengetni.
2023. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!