Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A22 5G telefono...

Samsung Galaxy A22 5G telefonon hogy lehet beállítani az Always On Display módot?

Figyelt kérdés
Beléptem beállításokba. És ott barhogyan próbáltam egyszerűen nekem nincs ilyenem! Miért nincs? Tényleg bárhogyan próbálom sehol sem találom! Bármi ötlet? És nem nem vagyok fogyatékos vagy hülye vagy idióta! Tenyleg nincs rajta a telefonomon! (Negativat nem kerek)

2023. júl. 20. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert azt csak OLED kijelzőknél lehet. A tiedben LCD van.
2023. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha a beállításokban nincs ilyen, akkor a te telefonod nem tudja ezt a funkciót.
2023. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sima Galaxy A22 LTE verzióban Super AMOLED 90Hz panel van. Míg az 5G verziót csak egyszerű TFT 90Hz kijelzővel szerelték.

AoD csak OLED kijelzős telefonokon elérhető (technológiai oka van), minden márkánál. Szóval a tied nem tud ilyen funkciót.

2023. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez azon ritka esetek egyike, amikor úgy tűnik, hogy az ember többet kap, holott kevesebbet. Gyakorlatilag két teljesen különböző telefonról van szó, és ez nem volt fair a Samsung részéről.

[link]

2023. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(folyt) Ahogy nézem, az A22 elég közel áll az M22-höz... [link]
2023. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek!
2023. júl. 20. 15:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!