Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A napelemes powerbank jó?...

A napelemes powerbank jó? Milyen? Érdemes lehet venni? Milyen körülmények között?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen teljesítményűt. telefon töltésre én vettem 3-4 évvel ezelőtt egy napelemeset, 10.000mAh kapacitásút.

viszont mivel a napelem miatt a napon volt ezért felpuffadt benne az akku elég durván.

2023. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes! Olyan érdemes amihez asztallapnyi napelem van. Azok amiken csak egy kis beépített vacak van, azok soha az életben nem fognak napelemről feltöltődni.
2023. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"felpuffadt benne az akku elég durván"

Az enyém is, de nem magától konkrétan és direkte az égitest hősugárzásától, mert pár hétig kint volt az ablakpárkányon (elég lassan töltötte magát tele), aztán beraktam a szobában a polcra, hogy ebből elég (szerintem nem is volt ez arra való, hogy napelemes úton teletöltse magát nulláról, hát három hétig éjjel-nappal kint van a nyári napsugárban, hogy egy mobiltelefon akkuját feltöltse? ez kacajos), és pár nap múlva észrevettem hogy felpuffadT. Nem szívesen írom meg, hogy Conrados beszerzés volt, mert eddig nekem csak jó tapasztalataim voltak konrádékkal, de hát az volt. Kb egy tízes volt.

2023. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!