Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit ajánlatok vigyem inkább...

Mit ajánlatok vigyem inkább szervizbe a telefont, vagy jobban járok ha lecserélem egy másikra? (Iphone 8)

Figyelt kérdés

A hetekben történt hogy az Iphone 8-as telefonom egyszer csak nem akart tölteni sehogy sem. Hiába próbálgattam többszörösen ki-be húzogatni a kábelét, vagy a töltőfejét azt megfordítva sehogy sem akart tölteni. Addig, addig próbálkoztam vele, hogy végül magam sem tudom hogyan, de elkezdett tölteni. Azóta nagyon szépen, minden probléma nélkül töltötte a telefonom, teljesen tegnapig.

Tegnap délután, pontosan ugyanazt kezdte csinálni amit egy hete. Felraktam töltőre de nem reagált rá semmit. Miután teljesen lemerült, megpróbáltam újra tölteni és tölteni kezdte amíg kikapcsolt állapotban volt. 3% után mikor a telefonom bekapcsolt, szintén nem töltött tovább.

Ez mitől, vagy miért van hogy teljesen kikapcsolt állapotban normálisan tölt, viszont ha bekapcsolom a telefonom akkor nem tölt tovább, csak mindössze az USB csatlakozást észleli?


Gondoltam rá, hogy esetleg piszkos a csatlakoztató helye, de akkor valószínűleg kikapcsolt állapotban sem töltené fel a telefont, nem?

Megéri szervizbe vinnem és megnézetnem? Vagy várjak vele pár napot, ne használjam és hogy mi lesz vele tovább meglátom?

Esetleg egy ilyen szerviz, ahol gondolom az akkumulátort cserélik az mennyibe kerül nagyjából?


A válaszolgat és segítségeket köszönöm!



2023. júl. 21. 05:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erre már ne költs úgy se lesz az igazi. Vegyél újabb szériàt 11 vagy 13-ast.
2023. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vezeték nélkül tölteni
2023. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy másik töltő kábellel és egy másik töltő adapterrel.
2023. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!