Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a problémája, és mit...

Mi lehet a problémája, és mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy a52s 5G a telefonom márkája. Reggel egyszer csak azt vettem észre, hogy nem működik a képernyője, a zene szólt róla. Újraindítottam, de még mindig semmi. Aztán rá fél órára egy pillanatra mintha befolyt volna a képernyője, aztán pár másodperccel később teljesen jól működött. Ez megtörtént eddig kb 4x, lefagyott majd újra teljesen jól működött. Eddig azt tapasztalom, hogy ha éppen használom sose fagy le, viszont mikor lerakom pár percre, akkor megint lefagy (ha ki van kapcsolva, akkor kikapcsolt állapotban, ha be akkor úgy). Elvégeztem rajta a telefondiagnosztikának a képernyős funkcióját, azt írta, hogy normál állapotban van. Igazából semmi problémát nem talált rajta a diagnosztika, kivéve azt hogy a sim2 kártya ellenőrzést igényel, ami érdekes, mert nincs benne... Mi történhetett? Esetleg valakinek hasonló tapasztalat? Vigyem el szervizbe?

2023. júl. 21. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a legokosabb az lesz, ha elviszed egy szervizbe. Ott mégis csak jobban tudnak segíteni. Nehéz lenne megmondani mi az összefüggés ezek között...
2023. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!