Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hangpostát hogy kell beállítani?

Hangpostát hogy kell beállítani?

Figyelt kérdés
Hogy kell beállítani? Külön elő kell rá fizetni vagy ingyen be tudom állítani?

2023. júl. 21. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs már hangposta, a lőtéri kutya se használta.
2023. júl. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van hangposta, csak kevesen használják.
2023. júl. 23. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik szolgálató? Ha a Telekom a szolgálatód. Akkor ott csak a mobil esetén van hangposta. A Telekom a vezetékes telefonok esetén még 2023 január 1.-el még felmondta a hangposta szolgáltatást. Tehát a Telekomnál már csak a mobil telefonokhoz lehet hangpostát kérni. De egyébként mobil szolgálatátó függő a beállítás kérdése.
2023. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Telekomos mobilos vagyok. Nincs itt sem hangposta már. És igen, a vezetékesen is megszűnt.
2023. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es válaszírónak! 3-as voltam. Akkor tévedtem! Nekem ugyanis csak a vezetékes Telekomon volt hangposta! Azt viszont még 2023 január 1.-ével fel mondta a Telekom. A Mobil Telekomnál soha sem volt hangpostám. A miértekre az a válaszom: Hogy mert akkor túl röviden csörög a telefonom. És elég hamar át vált hangpostára. Míg a vezetékesnél volt olyan lehetőség hogy a hangpostát akkár 70 másodperces csengést is be lehetett állítani. De ez már akkor a múlté!
2023. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!