Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sima Iphone 13 és 14 között...

A sima Iphone 13 és 14 között nincs semmi különbség a kamerán kívűl?

Figyelt kérdés

Procijuk is ugyan olyan, csak a kamerájuk különbözik egy hajszállal.


Mégis hogy tudtak egy majdnem azonos telefont kiadni? A 14 legalább megkaphatta volna a Pro prociját ha már semmi újat nem tudtak felmutatni.


2023. júl. 24. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
63%

-4 helyett 6GB RAM

-ütközésészlelés

-műholdas segélyhívás

-13 Pro chipje (4 helyett 5 magos GPU)

-Bluetooth 5.3

-Akció mód

-és igen, ahogy említetted, fejlettebb kamerarendszer


Egyedül a több memória az, ami a mindennapokban is ténylegesen számottevő lehet, a műholdas segélyhívás és (ha nincs Watch, akkor) az ütközésészlelés pedig csak vészhelyzetben fontos, akkor viszont nagyon. Mivel nekem van Watchom és nem járok olyan helyen, ahol egyik szolgáltatónak sincs lefedettsége, így csak a plusz memória miatt nem éreztem úgy, hogy 25 ezerrel többet kéne kifizetnem érte (+a 13 kék színe jobban tetszett). Ettől függetlenül én is csodálkoztam az elején, hogy szinte semmi újdonság nem került bele.

2023. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!