Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lehet iPhone 8-at vennem?

Érdemes lehet iPhone 8-at vennem?

Figyelt kérdés

Szóval szeptemberben lesz két éve hogy egy iPhone 6S-t használok, ebből kb. egy évig másodlagos telefon volt egy Samsung A21S mellett, mostmár csak ezt használom egy ideje mivel a Samsungom beázott, egyébként jobban szeretem ennek a rendszerét.


Szóval gondolkodom elég erősen, ugyanis ez a telefon nekem kb. mindenre elég lenne ami kell, Messenger, Instagram, YouTube, Safari, CapCut, PicsArt, meg tanuláshoz szükséges appok mennek, nekem ennél több nem is kell, viszont rengeteg képem és videóm van. Ha lehetséges lenne örök élet+két hétig használnám, egyedül a tárhelyet (16 GB) nőttem ki nagyon, felhőben tárolom a fotóim, próbáltam minimalizálni az appokat, pl bizonyos appokat már csak addig töltök le amíg használom, zenéket is csak YouTubeon hallgatok, mert nem férnek el rajta.


Na most 160.000 a keretem, és gondolkodom egy 64gb-os iPhone XR és egy 128gb-os iPhone 8 között. Nekem ugye a tárhely elsődleges, nem szeretnék fizetni a felhőtárhelyért. Ráadásul nekem az új iPhone design nem tetszik, ameddig tudok foggal-körömmel ragaszkodom a Home gombos kompakt designhoz. Csak nem tudom nagy hülyeség-e egy olyan telefont megvenni aminek idén vagy jövőre jár le a támogatása, egy olyannal szemben ami valószínűleg még 2025-ig támogatott lesz. (Mondjuk az iPhone 6S-t is 2021-ben vettem, úgy hogy abban az évben járt le a támogatása, és lassan 2 évvel később is fut minden ami kell iOS 15 alatt, sőt még időnként biztonsági frissítések is vannak.)


Na jó, igazából így utólag belegondolva csak megerősítést várok hogy nem akkora hülyeség 8-at venni.😂



2023. júl. 24. 14:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként azt még kiemelném hogy semmivel nem játszok telefonon.
2023. júl. 24. 14:54
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

Te tipikusan az az ember vagy akinek lóvéja az nincsen, sose volt, de az iPhone az kéne! 😃

Nem az új iPhone külső nem tetszik, hanem Még életedben nem láttál annyi pénzt mint amibe ezek kerülnek! Nem kell szégyellned az igazsagot!

Az iPhone 8-as 2017-es telefon, azt hiszem hogy idén már nem fog frissítést kapni de lehet hogy most sem kap ebbe nyugodtan javíts ki, innentől kezdve a telefon nem lesz biztonságos használható de nagyon nem lesz biztonságos! Igazából ha megnézed 2017-ben jött ki es azota is gondtalanul mukodik, de eljárt felette az idő a technika változik. Kis 160 ezerbol egy rossz androidos telot tudsz venni, de ennyiből ne akarj már iphonet. Meg felhő tárhelyet nem akarsz fizetni soher vagy, az iphonet azt nagyon nem neked találtak ki. Hotziher hogy felvágásnak kell az almafon! Egyébként az Apple termékeit tipikusan azok a termékek amik minél újabbat veszel annál jobb és annál hosszabb szóval vagy vegyél fel hitelt vagy vagy részlete e vagy bánom is én ha kummantod is, Lényeg a lényeg hogy minél újabbat próbálja megvenni lehet bohóckodni ezekkel a szarokkal de most megveszel 4-5 éves telefont azonnal akku csere stb. A legjobb vétel most az iPhone 13 egy ilyet vétel és hosszú évekig nem lesz semmi gondod se azért iPhone 8 at venni! Ilyet már senki nem használ!


Kérdésedre válaszolva természetesen minél újabb annál jobb tehát akkor hogyha mindenképp ezekből kellene választani akkor XR, De nézzél körül szerintem a használtpiacon is és egy tizen kettő is rizikos nemhogy 8! Ne idegesitsel fel!

Te kevés pénzből sokat akarsz ez lesz a veszted!

2023. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Vegyél újat előfizetéssel, nem érdemes régi vackokat venni, én az X után most fogok majd 15-öt venni
2023. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
A hatoson meg már rég az kellett volna hajtani kocsival, ahogy a 8-ason is kene , mert Áruld már el mi értelme van hogy két évenként veszel mindig legrégebbi telefont? Most meg csodálkozol nézel mint Rozi a moziban mind idióta gyakorin, hogy há’ 16 gigga nem elég… ilyen hülyét megegyet a föld nem bor a hatan b+
2023. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
iPhone SE 2020 jobb választás lenne. Esetleg SE 2022.
2023. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
#5 Annak azért SE a neve, mert a kérdező ezt SE tudja megfizetni!
2023. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, Gimnazista vagyok, és ha szofisztikáltabban akarom megfogalmazni a #2-es és a #6-os mondandóját valóban nincs nagy keretem.


A 16gb először azért tűnt elégnek, mert mint mondtam másodlagos telefon volt, a rendszert viszont megszerettem.


Igen, iPhone-t szeretnék venni, mégha a legrégebbit is, mert még mindig minőségibb és letisztultabb mint egy új Android rendszerrel ellátott hasonló árkategóriás telefon.


Nem arról van szó, a családommal is megvetethetném a 13 minit is, amivel akár még villoghatnék is, meg ami amúgy a legjobban tetszik is, csak ahhoz

1) Nincs arcom.

2) Nem használnám ki.



Itt egyébként úgy tűnik szépen beflegmultak az emberek (pl. #6, nem a pénzügyi szituációmra irányult a kérdés, hanem hogy melyik telefon éri meg jobban, amit párszavas válaszokkal+magyarázattal meg lehet oldani. Dehát ugye itt mindenki sznob és milliomos. (szeretne lenni😽)

2023. júl. 24. 15:34
 8/13 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a segítséget, valóban egy opció az is, az első fizetésemből tényleg nem lesz nehéz félretenni azt a +60 000-et:)
2023. júl. 24. 15:39
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Kosz a lepontzast bocs h elmondtam a véleményem, amúgy meg beirhattad volna h gimnazista vagy. Akkor is régiek már tek a telefonok szóval igen is vetesd meg anyádekkal. Szerinted másnak nem vesznek telefont? Sokkal jobban jársz vele és hosszú évekig nem lesz gondod vele 160 ezred van megvanyadek kipotoljakbaztan kesz. Másnak is vesznek telefont nem értem ehhez miért “nincs arcod” szenvednek akkor az oskovuletekkel!
2023. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is i13-át vegyél, mi az h nem hasznalod ki? 😂 bulizni eljárást nem? Pár kepet mindig lőttok a csajokkal meg ám is a sima 13 atlagfelhadznalasra készült ilyeneknek mint te jobban jársz egy i13 al mint egy 8 al, suliba sincs senkinek i8-a
2023. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!