Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonera vírusirtó?

Iphonera vírusirtó?

Figyelt kérdés

Múlt èvben össze szedtem csomó vírust az iphonomra és ez az alaplapomat is ki nyírta akkor.Ezért az új iphonomra szeretnèk vírusírtót.

Nem kérek olyanokat hogy iphonen nincs vírus mert múlt èvben tapasztaltam hogy van.



2023. júl. 25. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mesélj arról a vírusról!

Tényleg kiváncsi vagyok!

Nekem 14 éve van iPhoneom és sosem volt vírusom. Pedig nézek rajta ilyen-olyan weboldalakat.... :D Olyanokat is amiket ha megnyitsz 2 másodperc alatt dől össze tőle a windows. És sosem volt vírusom.

A naptárból feljöbő riogatós marhaságok nem azok!

Az alaplapodnak mi baja lett?

2023. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen oldaltól dől össze a windows?:D
2023. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Kérlek, küldd el nekem azt a vírust ami kinyírja az iPhoneom alaplapját. Kérlek szépen!


#2 nem kell semmilyen oldalt sem nyitni, összedől az magától is. Múlt héten jött egy update win 11-re, azóta minden wake után restartolni kell mert nincs wifi. Agybaj.

2023. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Nincsen. Sem androidra, sem iphonera nincsenek vírusok. Elég zárt rendszerek. Főleg az ios. Nagyon biztonságosak. Nyilván frissen kell tartani a rendszert és ennyi.


Scam/átverős programok, alkalmazások léteznek, de az más téma. Nem kell minden hülyeséget telepíteni, és akkor nincs baj.

2023. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen vírus volt,informatikus mondta hogy ez volt a problèma.Mivel egyszer csak az új 3 hónapos iphoneom meghalt ő volt a legegyszerübb megoldás amit találtam.Ő akkor ezt mondta hogy rengeteg vírust talált rajta és hogy az “ölte” meg az alaplapot benne.A telefonom akkor ugyan ezt produkálta hogy nèha csak ugy random be laggolt és akadozott,hamar melegedett ès merült.Úgy hogy igazábol vigyáztam rá teljes mèrtèkben,mikor telefonáltam egyszer csak ki kapcsolt ès utána már csak az alma jelet mutatta.Mivel a mostani telefonomnak ugyan ezek a “tünetei” szerettem volna a bajt megelőzni.De így már végképp nem tudom mitcsináljak akkor.
2023. júl. 25. 23:40
 6/16 A kérdező kommentje:
“Naptáros” vírusrol egyébként még csak itt olvastam.
2023. júl. 25. 23:41
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Nincs se iosre se androidra vírus
2023. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

"informatikus mondta hogy ez volt a problèma"


És milyen vírusirtót javasolt eme informatikus?

2023. júl. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt a mentést tetted vissza az új telefonra ami a régi telefonon is rajta volt?
2023. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A "naptárvírus" sem vírus, hanem a felhasználó önként vesz fel egy naptárat.
2023. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!