Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel semmi az...

Miért nem ismeri fel semmi az sd kártyát?

Figyelt kérdés
Adott eggy telefon (galaxy ace 4). Kiszedtem belőlle az sd kártyát, lementeni rólla pár dolgot laptopra. Amint a laptopra rádugtam eggy pillanatra felismerte és kiírt 1,80gb-ot 16 hejett, aztán csak maga a meghajtó jele maradt üresen. Eltűnt róla minden csak valami bin fájl maradt. Már a teló se ismeri fel, még aztsem hogy benne van, miért lehet ez? Az sd kártya goodram 16 gb-os.

2023. júl. 26. 08:25
 1/5 Nyam2007 ***** válasza:
szerintem feldobta a talpát
2023. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
2023. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen kikapcsoltam. neten nézegettem és azt írták azért is lehet mert csak úg y kihúztam a gépből. Lehet ez a baj?
2023. júl. 26. 09:50
 4/5 A kérdező kommentje:
már gépen fel se ismeri eggyáltalán semmi nem működik
2023. júl. 26. 09:51
 5/5 Nyam2007 ***** válasza:
ha csak úgy kihúzod attól nem lesz baja mert a windows máshogy kezeli a külső meghajtókat csak akkor ha volt adatmásolás akkor lehetséges adatvesztés
2023. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!