Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működnek a számlás...

Hogyan működnek a számlás csomagok a Yettelnél?

Figyelt kérdés

Egész életemben feltöltőkártyás voltam. Most magyarországon fogok tanulni.

És szeretnék egy Yettel számlás csomagra előfizetni, ami korlátlan netet biztosít a számomra.

Azonban mi történik olyankor, ha nem fizetem a számlát? Ez a kérdés azért érdekel, mert az egyetemeken a nappali szakokon elég hosszadalmas az az időszak, amikor nem kell bejárni télen. És ebben az időszakban én hazautaznék, ahol van itteni telefonom, ami feltöltős. De mit tesz a Yettel ebben az esetben? Behajtóval fognak fenyegetni, vagy végérvényesen elveszik a számomat? Vagy csak letiltják, amíg nem fizetem újra? Ezt fontos lenne tudnom.


2023. júl. 26. 13:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért, mert amíg nincs szükségem rá, én nem akarom fizetni a számlát, csak akkor, amikor használom is. De azért a 2-3 hónapért szerződést bontani nem akarok. Vagy van erre valami szüneteltetési megoldás?
2023. júl. 26. 13:01
 2/4 anonim ***** válasza:

"én nem akarom fizetni a számlát, csak akkor, amikor használom is."

Előfizetésnél nincs ilyen, a szüneteltetésre is kell fizetni.

[link]

Ha hűség nélkül kötsz szerződést, akkor több a lehetőséged.


De kártyásra is van korlátlan net és ezt végképp te kezelheted.

[link]

2023. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én múltkor elfelejtettem fizetni. Egy héttel később fizettem. Egy ezrest toltak rá büntetésként.
2023. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nem jó dolog! Mert esetenként én nem egy hétig nem fizetném, hanem 1-2 hónapig.
2023. júl. 27. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!