Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek a táborát erősíted és...

Kinek a táborát erősíted és miért: iPhone vagy Samsung?

Figyelt kérdés
Kezdem én: iPhone. Miért: legbiztonságosabb operációs rendszer, átláthatóság, jó funkciók, jó design, Siri, sztároknak is iPhone van, státusz szimbólum, ha a kezemben tartom akkor azt érzem tükrözi, hogy vagyok valaki, ad egy feeling-et, lazaságot.

2023. júl. 31. 21:18
A kérdező szavazást indított:
iPhone
Samsung
Nem tudom
Nem érdekel
55 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Samsungom van, mert ár-érték arányban anno ez tudta azt, amit kerestem, nem tégla mérettel. Remek Samsung márkaszerviz van a városban, volt, hogy képernyőt törtem, volt, hogy nem működött a töltő, mindig megcsinálták gyorsan, garanciával. Én szeretem a berögződött dolgaimat, régebben is Androidos telefonom volt, és szerettem volna továbbra is. Engem tökre hidegen hagy, hogy a sztároknak mi van, meg hogy mi a státusz szimbólum, és a saját telefonom designját nagyon szeretem.
2023. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Én azt vallom, hogy ami amerikai az nem lehet rossz, Samsunggal már nem egy ismerősöm fürdött be, persze tudom hogy az iPhoneokat ugyan úgy Kínában rakják össze.
2023. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Egyiket sem.
2023. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Én is a Samsung táborát erősítem. Azért, mert tetszik az OneUI felülete (OneUI: A Samsung felülete az android rendszerhez). Ezen kívül mert viszonylag kedvezően jutottam hozzá tavaly. Továbbá nekem nem tetszik az Apple által fejlesztett IOS, több okból kifolyólag sem. És ha a kezemben fogom a Samsungomat, azt érzem, hogy egy olyan telefon van a kezemben, amit szeretek is használni, és úgy működik, ahogyan kell. RÉSZEMRŐL a sztárok, meg a telefonnal menőző kölykök feldughatják maguknak az IPhone-jukat, de ez csak az én véleményem.


A telefon nem státusz szimbólum, az csak egy eszköz, amitől vagánynak hiszi magát az ember, és egy-két ember ezt a hitet erősíti benne, a nyálát csorgatva a telefonra. Ha valaki feltalál valamit, vagy kifejleszt egy gyógyszert egy olyan betegségre, amire még nincs 100%-os gyógymód, vagy ha valaki igazán tehetséges valamiben, és milliók követik világszerte a munkásságát, na az státusz szimbólum, mert akkor az illető tényleg elérte azt a szintet, hogy már valaki, és van mit a tejbe aprítani. De az, hogy van egy majdnem milliós telefonod, az nem státusz szimbólum, pláne mert minden évben megjelenik az új modell, és ha nem veszed meg a legújabbat, akkor oda a státusz szimbólum, és te leszel a körülötted lévő emberek szemében a legnagyobb lúzer az ősrégi tavalyi IPhone-oddal, mert mi az, hogy nem vetted meg a tegnap megjelent IPhone 98 pro max extra + 8 TB-os készüléket? Fujj! Mert akik a telefonra izgulnak, azok bizonyára pontosan a leírtak alapján fognak viselkedni. Akik meg nem erre izgulnak, tehát nem a telefonjukkal vagánykodnak, annak teljesen mindegy, hogy milyen telefonja van a másiknak, lehet az egy több éves eszköz is.

De ha mégis azt szeretnéd, hogy felnézzenek rád a telefonod miatt, akkor azt javaslom, hogy ne az IPhone-t válaszd, hanem helyette vegyél egy Vertu készüléket.

2023. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Samsung. Amire nekem kell, tökéletes.
2023. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Szervizmérnök úr ***** válasza:
81%

Csak most már sokan lenézik az iPhone-osokat, mert elterjedt az országban, hogy a Gyakori Kérdéseken van egy furcsa felfogású valaki, aki hetente többször is ezzel irritálja az embereket.

Lassan már szégyen az utcán is elővenni.

Meg különben is... Gyakorlatilag bárki számára elérhető, aki erre van beállva.

Ugyanakkor nagyon sok használt, levetett darabot is forgalmaznak, amit Lakatosok is büszkén vásárolnak. Gagyi-merci-bmw kategória már ez inkább csak, sajnos.

2023. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nem unod még gyps?
2023. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Van egy iPhoneom, meg egy Samsungom. Mindkettő jó, csak másképp. Egyik telefon sem fagy le, nem akadozik, jók a kamerájuk, okés telefonok tényleg.
2023. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

"legbiztonságosabb operációs rendszer"

Nagyon jó operációs rendszer, kár, hogy nem igaz és nem is létezik ilyen rendszer.


"jó funkciók"

Amik megtalálhatóak Android-on is, sőt több is van annál.


"jó design"

Lemaradt 10 évet, de sebaj


"Siri"

A Siri a legszarabb asszisztensek közé tartozik, még a Cortana is jobb volt nála, csak az semmire nem volt elérhető.


"sztároknak is iPhone van"

Már amelyiknek, és?


"státusz szimbólum, ha a kezemben tartom akkor azt érzem tükrözi, hogy vagyok valaki, ad egy feeling-et, lazaságot"

Jól van pistike, csak trollkodsz. Nagyon szánalmas és unalmas vagy.

2023. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

„Kinek a táborát erősíted és miért: iPhone vagy Samsung?’

Egyiket sem, a NoHAB táborát erősítem:

[link]

Ez a gyönyörű gép sokkal szebb, mint a te vacak telefonod.

„ha a kezemben tartom akkor azt érzem tükrözi, hogy vagyok valaki”

Teljes tévedés. Lehet a te kezedben a világ legmenőbb telefonja, attól te még egy hatalmas senki vagy és örökre az is maradsz.

2023. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!