Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a laptopról küldök egy...

Ha a laptopról küldök egy klipet az okos telefonomra, azt ott melyik könyvtárban találom meg?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 16:49
1 2
 1/14 Szirty ***** válasza:
Az okos telefonodra?
2023. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem azt írtam
2023. aug. 1. 17:59
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha most azon szarozol hogy külön írta két szóban.... Mikrofonról mondom gyakran csinál ilyet sőt rendszerinzt
2023. aug. 1. 18:01
 4/14 Szirty ***** válasza:

Azon szarozok, hogy vagy annyira lusta hogy nem vagy hajlandó azokat az alapvető információkat sem elárulni amik a válaszhoz kellenek.


"Mikrofonról mondom gyakran csinál ilyet"


Értem én, ha xar a fék és emiatt elgázolsz valakit akkor az autó az oka...

2023. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem tudom milyen információk lennének szükségesek

Ne magadból indulj ki feltételezem te fiatal vagy én meg már néhány éve nyugdíjas (rendes öregségi... Vagyis 65 plusz x év

2023. aug. 1. 20:12
 6/14 A kérdező kommentje:

Az úgy van hogy a laptopon nézek egy kis videót például parlamenti közvetítésen felszólaló t.. aztán van olyan lehetőség hogy küldés saját eszközre okostelefon

Arra rákattintok és elküldi az okostelefonra csak azt nem tudom hogy ott hol találom meg....

2023. aug. 1. 20:16
 7/14 A kérdező kommentje:

Az már most ugye kiderült hogy nem találtam meg csak úgy spontán

Kicsit keresgéltem és különféle helyeken de sehol semmi

Szerintem pedig átküldte

2023. aug. 1. 20:17
 8/14 anonim válasza:
Milyen felületen nézi a videót? Youtube-on vagy valahol máshol?
2023. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szirty ***** válasza:

"Az a baj hogy nem tudom milyen információk lennének szükségesek"


Milyen telefon milyen rendszerrel.

Azért kérdeztem vissza hogy "okostelefon?" mert ez nem került a kérdésbe. De az eredeti kérdésbe a küldés módja és annak részletei sem.


De ha válaszként leírom hogy az én telefonom hova teszi a file-t amit laptopról BT-n átküldök azzal gondolom nem lennél beljebb.


"Ne magadból indulj ki"


A kérdésből indultam ki.

2023. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha bt, akkor a bluetooth mappában keresd.
2023. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!