Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 mini vélemény?

IPhone 12 mini vélemény?

Figyelt kérdés
Azokat az embereket szeretném megkérdezni hogy akik használják/már volt részük abban hogy kipróbálják a készüléket hogy milyennek találjátok a telefont.

2023. aug. 1. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két évig használtam, imádtam. Februárban váltottam 14-re, azóta teljes megelégedéssel használja a fiam.
2023. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A 170 centidhez ideális!
2023. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 a magasság alapján kell telefont választani? Elnézést, nem tudtam.
2023. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
A másik kérdésénél a magasságát is is megadta, csak ebből gondoltam :D
2023. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, nem is kiváló. Ha kicsi telefont keresel, akkor inkább az újabb minit, de 1-nek elmegy ez is. Az üzemideje elég rossz viszont.
2023. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem másfél évig használtam, nagyon szerettem, de egy év után meguntam a mérete miatt, illetve már elég gyorsan merült nálam, mert sokat használtam. (Most lesz 2 éves egyébként, 85%-os az akksija.)


Mindezt leszámítva nagyon jó kis telefon, főleg hogy mindenhol elfér, illetve nagyon szép képeket csinál. Ha kis telefonra van szükséged, nem nyomkodod egész nap, akkor teljesen jó választás.

2023. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!