Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy csúcs telefon miért ilyen...

Egy csúcs telefon miért ilyen gyenge?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung telefonom. A számítógépen 1 GB mbps sebességet mér, a telefonon a router mellett csak 50 mbps mér. Ez miért lehet? Mit kell beállítani, hogy többet legyen képes befogadni? A páromnak Iphone 11 van, és neki mér 500 mbps-et is, de többet is.

2023. aug. 3. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy Samsung telefonod. És akkor mi most találjuk ki hogy a több ezer készülék közül te melyikről beszélsz?

Plusz olyan nincs hogy 1GB mbps. Vagy 1000mbps, vagy pedig 1 gbps.

2023. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ax szabványos (wifi 6) a router? (Gondolom, hiszen másik telón jól megy) És jó sávra csatlakozik? (Asszem samu ilyenkor ki is rakja a wifi ikonba a 6-os számot)


Szóval ellenőrizd. Bár az 50 mbps éppenséggel a régebbi ac szabványnak is lassú.

2023. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, elfelejtettem: Galaxy S22 Ultra


Elnézést az internet sebességére vonatkozó hibám miatt is, rövidítani akartam, de nem sikerült jól.


Igen, jó sávra csatlakozik.

2023. aug. 3. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy Samsung telefonom. "


Ez a válasz a kérdésedre, ennél kell a hibát keresni.

2023. aug. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen ott a baj hogy Samsung annál amúgy is nagyon gyenge a wi-fi jelerosseg nem egy Samsung telefonom volt mar 2szobara voltam a routertol es mar nem volt WiFi-m ha volt is akkor kidobalt játékokból hogy nincs net ezt akkor is csinálta ha éppen volt is
2023. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!