Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam Samsung...

Melyiket válasszam Samsung Galaxy S21 plusz vagy Apple iPhone 14 plusz? Előnyök hátrányok?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy s21 plusz

Apple iPhone 14 plusz



#Apple iPhone 14 Plus #Samsung Galaxy S 21 plusz
2023. aug. 4. 11:38
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy s21 plusz
Apple iPhone 14 plusz
13 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az Apple iphone 14 Plust a Samsung Galaxy S23+-al kéne összehsonlítani. Nem rossz az S21+, de azért az Apple a legtöbb szempontból jobb mert egyszerűnen újabb. A 23+ mondjuk szerintem egy picit jobb az iphone 14 plus-nál. Például kapsz zoomkamerát meg ultrahangos ujjlenyomat szkennert. Mondjuk én akkor is azt mondom hogy ha valaki Samsungos, akkor vegyen Samsungot, ha pedig Apple-ös, akkor vegyen Apple-t.
2023. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

3éves lassan a 21+om.Imádom ,életem legjobb döntése volt h megvettem.Gondolkozok egy iphonon , a sima 14esen, de félek h megbánom a cserét.Viszont a samsung nekem már nem tud újat mutatni szerintem.

A 21es tényleg gyors , teszi a dolgát és soha nem melegedett.

Kérdező sikerült döntened azóta?

2023. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!