Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13-ban a gyári email...

Iphone 13-ban a gyári email app a jobb vagy célszerű inkább letölteni a gmail alkalmazást?

Figyelt kérdés
2023. aug. 5. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Gmail
2023. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam (régebben) a gyári levelező alkalmazás azért rendetlenkedett, mert a beérkező levelek mappában sok levél volt. Beállítottam neki hogy 15 percenként jelezzen új levél esetén és mindig jelzett, hiába nem volt új levél... Lehet nálam ez csak egyedi eset volt.
2023. aug. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es hogy lehet beállítani hogy mennyi időnként jelezzen? Ezt kerestem, de nem találtam.
2023. aug. 6. 07:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Beállítások menü és a Mail menüpontban szerintem, vagy ha felveszed postafióknak, ott valahol, úgy rémlik fiókonként lehet állítani.

[link]

2023. aug. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem.
2023. aug. 6. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!