Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amikor megvettem a telot a...

Amikor megvettem a telot a fenykepekben volt olyan snapchat "móka" funkcio ahol vicces igazolvanyképet is lehet csinálni, hol találom?

Figyelt kérdés

Vettem egy telot.

A fenykepezésnèl a "móka" cimszo alatt voltak olyanok pl hogy a fejem körúl kisvirágok repkednek vagy csinálhatok 1 képre 4 kulonböző arckèpet is mint az igauolvanykep

De betort a kijelzom 1 héten belul mert leejtettem a telo volt rajta biztositas gyari szervizben volt, mindent ujratelepitettek es nincs rajta az a moka funkcios snapchatem(csak egy masik nagyon gagyi!)

Es nem találom hogy letoltsem legalabb azt sem tudom mire keressek ra amiben az vicces igazolvanykep kisviragok is vannak



2023. aug. 6. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondanál egy telefon nevet?
2023. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Samsung a 34 g5 asszem
2023. aug. 6. 19:29
 3/7 A kérdező kommentje:

Es most más snapchat lehetőségek vannak a fenykepezőmben.

De nekem az az igazolványképes kéne amire 4 különbözőt is lehetne csinálni


A snapchat alkalmazást letöltöttem, abban sem találom :(

2023. aug. 6. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg akkor a Lenses (lencsék) vagy a filtereknél

Vagy a snapchat a frissítésében kitörölhette ezt

2023. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kb egèsz nap azt nèzem. Lapozgatok kozben kipróbálok egy rakat másikat is.

Van pár igazolvanyképes de csak olyanok vannak meg amin 1 kattintással mind a négy kép ugyanaz lesz:(

2023. aug. 6. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet kiszedte a snapchat.
2023. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kètlem.
2023. aug. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!