Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 225 4G, minden átmenet...

Nokia 225 4G, minden átmenet nélkül, üzemképtelen, hogy lehetne életre kelteni?

Figyelt kérdés
Ha a táplálást rádugom, és bármelyik gombot megnyomok, akkor kiírja, hogy NOKIA. Időzítés után rúd elem szimbólum jelzi, hogy feltöltve. Elvéve a táplálást, sötét ernyő, és se kép, se hang. Ha muszáj, akkor hová lehetne vinni javítani? Mindössze két éves a szerkezet, ujjat nem szívesen vennék helyette.

2023. aug. 6. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a javíttatás többe kerülne mint az új
2023. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az akkumulátor kuka!

Csere vagy egész készülék messze eldob.

2023. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

Addig már nem jutottál, hogy táplálás marad, normálisan működik-e a készülék?

2023. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok. Nekem csak a legszerényebb funkciókkal rendelkező mobil kellene. Se internet, se fotó, nyomógombos is megfelel.
2023. aug. 6. 17:31
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha rádugom a táplálást, megjelenik a NOKIA felirat, amit nem tudok eltüntetni, rúdelem szimbólum, időzítés, sötét kijelző, gombnyomás, rúdelem szimbólum, ......

Egyéb életjelenséget nem tapasztalok. Talán az aksi cserét érdemes lenne megpróbálni?

2023. aug. 6. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Szervizben kérhetsz bevizsgálást.

Mondjuk kérnek érte 5 ezret. Akkor kiderül hogy mi a baja és mibe fájna a javítás. Ha neked megéri és javíttatod, akkor a bevizsgálás árát többnyire elengedik.

Ha meg az jön ki hogy gazdasági totálkár, akkor nem költöttél az akku cserére fölöslegesen.

2023. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Töltőre dugva bekapcsol?

Egyébként meg:

[link]

[link]

2023. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz a linkeket. Ha be van dugva, akkor bejön a kezdő képernyő. Ha kihuzom, akkor eltünik. Ujból bedugva kiírja: NOKIA - rúdelem ikon - rudelem ikon, közepén kipipálva, + 220as töltő villásdugója ikon.
2023. aug. 6. 21:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Most már minden OK! A problémát az okozta, hogy abszolút le volt merülve, és töltés setén, az egyes lépések között nagyon sok időt kelett várni. Én meg azt hittem, hogy nincs kapcsolat, nem fogadja el a vezérlést. Még egyszer köszönet az infókért, javaslatokért.
2023. aug. 7. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!