Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonhoz milyen zoom iptikát...

Telefonhoz milyen zoom iptikát vegyek 10-15.000 ft környékén?

Figyelt kérdés
első sorban repülő fényképezéshez szeretném venni
2023. aug. 6. 19:49
 1/8 A kérdező kommentje:
optikát*
2023. aug. 6. 19:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb megteszi. Egyformán gagyi mindegyik.
2023. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet!

Ha ki akarsz dobni az ablakon pénzt, akkor inkább utald át nekem!

10-15k optikára semmi. Egy normális obira a napellenző is többe kerül.

2023. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de telefonhoz az egyszerűbbek ennyire drágák lennének? néztem egy APEXEL nevűt ami 36x-os zoomra képes (elméletileg), erről sok jó véleményt, meg vidókat is láttam, de ezt b tervnek hagytam meg az ára miatt, ha estleg nincs olcsobban jó
2023. aug. 6. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sz@r minőségű fotókat szeretnél, arra mindenképpen jó lesz, meg hát a kidobott pénz érzése sem utolsó.
2023. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Inkább vegyél használtan egy bridge fényképezőgépet viszonylag nagy zoommal. Nem a fotózás bajnokai, de hobbi célra elég, és annál a telefonra csiptetős cuccnál bármi jobb.
2023. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mind legyártott hulladék. Nem működőképes megoldás. Egyedül a telefonba épített periszkóp optika az, ami valós optikai zoom megodásnak tekinthető (nem is tudom hol van ilyen...talán a szifon 10-20-samu s~28 plus ultra mega gigában). Illetve kompromosszumosan, de jól működnek a fix nagyítású kameralencsék is.
2023. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az optikai eszközöknél nagyon számít az ár. Sokkal jobban mint másik termékeknél. Ezeket nem lehet olcsón jóra gyártani. Ráadásul egy olyan fényképezőre akarod feltenni ami egy telefonos vacak. Ebből nem lesz énekes halott!

Rendeld meg online, nézd meg mennyire szar és küldd vissza!

2023. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!