Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilnetem a Telekomnál...

A mobilnetem a Telekomnál van, a vezetékes netem a Vodafone-nál. Van arra technikai lehetőség, hogy a mobilinternetemet megosszam valahogy a számítógépemen (akkor, ha nincs vezetékes netem)?

Figyelt kérdés

2023. aug. 7. 13:59
A kérdező szavazást indított:
igen, van (kommentben leírom a részletes mechanizmust, hogyan)
nem, nincs
Ez nem ilyen egyszerű, leírom kommentben.
6 szavazat
 1/7 anonim válasza:

Tehát ha jól értem telefonról szeretnéd megosztani a netet és számítógéppel rácsatlakozni? Erre van lehetőség, én szoktam csinálni.


[link]


[link]

2023. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

USB-n keresztül is lehet akár: Rákapcsolod a gépre a telefont USB-n keresztül, majd a telefonon bekapcsolod az USB internetmegosztást.


De akár WiFi-n is lehet, ha a géped alkalmas erre (vagy veszel egy USB-s wifi stick-et)

Ekkor értelemszerűen a WiFi hotspot-ot kell bekapcsolnod a telefonon, és erre a wifi-re kapcsolódni a géppel.

2023. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit keressek a gépen, ami megmutatja, hogy alkalmas-e, vagy sem?
2023. aug. 7. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Válaszoltam a privát üzenetedre.
2023. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit se kell keresni. Össze kell dugni kábellel, és (xiaominál) a wifi hotspot menüben az usb-megosztás lehetőséget választod.
2023. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: talán még olvasod, mindezt bekapcsolt mobilinternet mellett, ugye? Esetleg tudnál printscreeneket csatolni valamely képhostoló oldal linkjeinek segítségével?
2023. aug. 8. 07:45
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Nem azt írtad privátban, hogy sikerült?
2023. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!