Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha el akarom adni a mobiltelef...

Ha el akarom adni a mobiltelefonomat, akkor OneDrive alkalmazást hogy tudom letörölni róla, ha alapértelmezett ?

Figyelt kérdés

Nem tudom letörölni a mobiltelefomról a OneDrive alkalmazást, mert alapértelmezett.

Csak azok az opciók vannak, hogy kikapcsolás, és kényszerleállítás, törlés nincs.



2023. aug. 8. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Miért kéne letörölni? Jelentkezz ki az alkalmazásból, akkor nem lesz benne semmi. Majd a leendő tulaj bejelentkezik a saját fiókjával, és az ő dolgai lesz benne. Vagy ha kijelentkezés után nem tűnik el a dolgaid, akkor töröld magadnak.
2023. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak annyi, hogy kijelentkezek?
2023. aug. 8. 08:22
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem csak annyi hogy kijelentkezel. Eladas elott csinalsz szepen egy gyari resetet, ami mindent torol a keszulekrol: az osszes beallitast, mentett jelszot, fiokot, es persze az adatokat is.
2023. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Készíts egy gyári visszaállítást, és úgy minden adatod törlődik a készülékről. Ha jól feltételezem, akkor samsung készülékről beszélünk, mert ők szokták agyonnyomatni a telefonjaikat a Microsoft hülyeségeivel.

Menj a beállításokba, azon belül az általános kezelésbe, ott a visszaállításhoz, majd a gyári adatok visszaállítását válaszd. Tovább én nem mentem most, de a továbbiakban csak követni kell a képernyőn az utasításokat. El fogja kérni a Google fiókod jelszavát, ha jól emlékszem, vagy a samsung fiókod jelszavát, ha van a képernyőzáron kívül. Ha kész, akkor újraindul, és legközelebb már a gyári állapotban fog magához térni az üdvözlő, és a nyelvválasztó képernyővel. Ezen a ponton már kikapcsolhatod, és innentől az új tulaj majd csinálja tovább, ahogyan neki tetszik, és így már nincsenek ott a te adataid, és nyugodt szívvel eladhatod.

2023. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván eladás előtt gyári visszaállítást kell csinálni és az minden személyes dolgot töröl, visszaáll a telefon abba az állapotba, mintha most vetted volna.
2023. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Először lépj ki minden fiókból a beállítások/fiókok alatt, illetve a beállítások tetején a Samsung fiókból is. (A Google és a Samsung fiók különösen fontos, hogy el legyen távolítva a készülékről)


Majd EZUTÁN(!) csinálj egy teljes gyári visszaállítást.

2023. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy Samsung telefonja van?
2023. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Kérdéshez adott kulcsszavak alapján.
2023. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja már látom... bocsi nem vettem észre.
2023. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!