Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A54 vagy Apple...

Samsung Galaxy A54 vagy Apple Iphone SE 2022?

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek ha felső-középkategóriás telefont vennétek? Hasonló áron vannak. Igazából az elvárás hogy működjön min. 4 évig és legyen korrekt a kamerája. Meghallgatok mást is, de Xiaomit ne ajánlgassatok légyszi.
2023. aug. 8. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Galaxy
Apple
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

a54 vagy is személy szerint nekem is lassan lesz egy a54-em ,szóval oké nem használtam az a54-et ,de egész jó kis telefon és az akksi az mérföldekkel jobb mint az iphone-nak a kijelző is és szerintem szebb is annyi hogy talán videófelvételnél a stabilizátor jobb az iPhone-nál.

Egyébkénr operációs rendszerben melyik jön be jobban?

Mert az apple teljesen más mint az android.

2023. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Egyébkénr operációs rendszerben melyik jön be jobban?" Nekem egyikkel sincs bajom, elég jól ismerem mindkettőt. Egyébként az Androidot (One Ui) egy picit jobban szeretem, valahogy szebb. Egyébként az oprencer itt nem annyira döntő számomra ebben a kérdésben. (Mármint ha az egyik telefon határozottan jobb a másiknál) Át kell ezt gondolni. Te az A54-et vennéd inkább?
2023. aug. 9. 00:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
iPhone SE-t csak akkor ha kifejezetten kis méretű készüléket szeretnél. Én már hozzá szoktam a tepsi (6.5-6.7 colos) telefonokhoz, így én 4.7 colosat semmiképp nem vennék már függetlenül a gyártótól, op. rendszertől.
2023. aug. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Egyiket sem. Pixel 6a-t vegyél. Ezerszer jobb az A54-nél.
2023. aug. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

az az első válasz mi xd

3 sor egy mondat xdxdxd

nem baj hogy melyikre szavazol de olyan adatokkal dobálozól amik egyértelműek xd

apple teljesen más mint az android

apple még mindig nem operációs rendszer gyagya

Nekem volt egy SE 2020 as modell

annak a fényereje verőfényes napsütésbe gyenge volt

kamerája jó fényviszonyokba szép képeket csinált és volt portré mód

gyors volt, akkumulátor kibírt 5 óra képernyő időt szóval ami egész korrekt.

2022 es modellbe csak teljesítmény javulás és 5g lett azt hiszem a fejlesztés

nem venném meg igazából.

2023. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igazad van,bocsi
2023. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha valaki tudja akkor nyugodtan töröltesse az első választ inkább légyszi és én voltam az amúgy
2023. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Az egyetlen értelmes válasz le van pontozva de a pixel 6a tényleg jobb választás lenne mindkettőnél vagy ha belefér a keretbe pixel 7a.
2023. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!