Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ágyon volt egy telefon...

Az ágyon volt egy telefon műanyagtokban. Nekem van egy kb 35 kilos juhasz kutyám. Elvileg a kutya raugrott vagy rafekudt es osszetort a telef9n hatulja de teljesen. Sok repedes stb. Ugy hogy tokban volt. Most kiakarjak fizettetni. De hogy lehet?

Figyelt kérdés
hiába ráugrik ráfekszik nem törik szanaszét a hátulja én már 100x lejtettem a telom a betonra semmi baja erdekes ez az egesz...

#átverés #Lehúhás
2023. aug. 10. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Miért nem vigyázott a telefonjára a gazdája?

Én még otthon sem rakom le olyan helyre ahol baja eshet, nem még násnál. Nálunk is van kutya, kettő is. Nem lehet megmondani neki hogy vigyázzon a mobilra mert drága.

Ezt hívják balesetnek.

2023. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Kitudja, mondjuk felkapaszkodik mellső lábakkal, ott kétfelé oszlik a 35 kg tömeg. Egyikkel rákarmol véletlenül, miközben megcsúszik a telefonon.

Hátsó lábakkal elrugaszkodik, ami némileg csökkentheti az elől jelentkező nyomást.

Előfordulhat éppen.

Te voltál otthon, vagy a te voltál a vendég? Nem mintha attól könnyebb lenne a válasz, csak hátha elárul valamit a kontextus.

2023. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En voltam a vendeg engem hivtak be kutyastul mert ott is van 3 kutya. Csak az erdekes az hogy szanaszet volt torve a telefonnak a hatulja es atlastzo tok volt rajta. Most ha raugrik rafekszik akkor se torik ossze foleg hogy az agbyan fekudt a srac is en a konyhaban voltam epp szoval erdekes ez az egezs... most ha az agyban fekszik es ott a telefon raugrik a kutya es szanaszet torik ez betonra eshetett valoszinu es most igy ingyenbe megcsinalnak engem lehuzva a kutyara rafogva.
2023. aug. 10. 08:41
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Az az érdekes, hogy ki az a hülye aki ekkora kutyát bevisz házba/lakásba?? (Mármint nagynénémen kivül... az is ekkora marha, hogy az óriás kutyával a 40 négyzetmétere lakik.)

Ha volt annyi eszed, hogy a kutyádat bevitted, ráadásul még megnevelni sem tudod, akkor fizeted a telót. Ennyi.

2023. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ok hivtak be ok engedtek be az agyba is . En kinn voltam a konyhaba mindegy is ge.cik az emberek elore kitervertek hogy huzzanak le .
2023. aug. 10. 09:26
 6/15 A kérdező kommentje:
Az embernel nagyobb szarhazi nem letezik lehuzni amasikat ezt tudjak csak.
2023. aug. 10. 09:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha verés nem várható, nem fizesd ki, esetleg javasold a rendőrséghez fordulást.
2023. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
(ne fizesd ki)
2023. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az ágy puha, a telefon meg merev. Ha megkapja a telefon a terhelést felülről, akkor alatta az ágy elhajliik, de a telefon meg nem. Nem lesz megfelelően alátámasztva, deformálódni tud és azt meg nem szereti, vagyis el fog törni.

35 kg elég sok. 4 azaz négy zsugor 1,5 literes ásványvíz ennyi. Ha ugrott az ebállat, akkor a dinamikus erőhatás ennél sokkal nagyobb is lehetett, lehet hogy akár 100 kg is érhette a telefont néhány pillanatra. Ez már bőven elég ahhoz, hogy eltörjön.

Ha ilyen nagy dög kutyád van, akkor viseld a tettének következményeit. Örülj neki hogy nem a porcelánt verte le. Ismerőséknél milliós kárt okozott egy idióta kutya.

Nem is értem hogy nem lehet megtanítani a kutyát, hogy az ágyra ne ugráljon fel?? Ott nincs keresnivalója!

2023. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De mondom hogy ok vittek fel az agyba meg ok hivtak be hogy menjunk be mondom nrm lesz baj nem nyugodtan en szt gondolom hogy elore kiterveltek igy ingyen megcsinaljak mondom mennyibe kerul hebegtek habogtak ossze vissza mindig mast mondtak szoval ez egy tanulopenz hogy senkibe se bizzak meg ne legyek johiszemu az emberek fele. Az en agyamba is alszik 3 eve mar. A telefonra ezerszer rafekudt szemuvegre taviranyitora 3 ev alatt egy szemuveg nem tort ossze lakasban van agyban alszik labdazik stb nem szokott torni zuzni oda figyel mert megszokta mar ennyi ido alatt. Szerintem ezek jok rohognek a markukba hogy velem fizettetik ki. Mindegy oruljenek neki tobbet nem foglalkozok ezekkel se jobban jarok.
2023. aug. 10. 10:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!