Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneról Galaxy-ra vàltás....

Iphoneról Galaxy-ra vàltás. Mire figyeljek? Nagyon más a One Ui? Mennyire könnyű megszokni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 10. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, nagyom más.

Én fordítva váltottam, az androidot én továbbra is sokkal strukturáltabbnak tartom(legalábbis a modernebb verziókat), annak ellenére hogy IOS user vagyok és vissza nem mennék androidra.

Amire figyelj, Apple sajátos dolgai, amik mondjuk Apple fiókhoz vannak kötve azokat körülményesebb áthozni(ilyen lehet alkalmazásadat).

De minden más szerintem simán fog menni, nem fog gondot okozni.

2023. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél bolond! Ott ne hagy a Zökocictémát!!
2023. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Gyanítom az ökoszisztémára gondolsz. Annyira nem mozgat meg mert kb. csak az Apple musicot használom és az meg elvileg Galaxy-n is elérhető. Egyébként Samsung Quick shareon lehet nem Galaxy telefonnak is képet küldeni?
2023. aug. 10. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos kell egy kis idő, mire megszokod, de amúgy sokkal átláthatobb és könnyebben kezelhető, meg még csomó mindent meg is tudsz változtatni, ha akarsz.
2023. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!