Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 lite telefont...

Huawei P9 lite telefont milyenre lenne érdemes lecserélni? A 2GB-ram már kevésnek tűnik, illetve a kamera minősége. Más bajom amúgy nincs vele.

Figyelt kérdés

Iphone-t sajnos a munkám miatt nem szeretnék ( képek küldése bluetooth-on más eszközökre, illetve usb tárolóként való használata miatt )


Olvastam hogy pl a Samsung A53 jobb mint az A54, viszont mindkettőben eMMC memória chip van, a régebbi felsőbb telefonokban pedig már UFS 2.1 volt 7 éve is.


Használt is jöhet, illetve ha régebbi az Android de viszont nem netbankolok meg ilyesemik az okozhat gondot? Árban 40-60eft ot gondolok rá.



2023. aug. 14. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"viszont mindkettőben eMMC memória chip van"


Nem.

2023. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"viszont mindkettőben eMMC memória chip van"


Nem Uram.

2023. aug. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd….
2023. aug. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A leírtakból nem gondolom hogy neked új telefon kellene.
2023. aug. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazatok van. Jo lesz a fiokban lévő N8800 új akkuval.
2023. aug. 15. 08:50
 6/7 anonim ***** válasza:
A P9 Lite-ban neked a 2GB RAM a kevés??? Én 4 éve azért cseréltem le, mert a 16GB tárhely lett szűkös.
2023. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kevés hát, én tettem bele egy 64 gigás sd kártyát.


Ha pl a böngészek és a messengeren hív valaki eléggé belassul, de van hogy nem is mutatja hogy hívnak.

2023. aug. 15. 14:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!