Come back kérdése:

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Most cseréltem akkumulátort redmi note 9 proba mert az előző nagyon gyorsan merült. Gyárit vettem. Hazahoztam a telefont és 52%ról 75%ra 1 óra alatt töltött fel. A töltő jó. Jelzi is hogy Turbo charge, csak nem pörög a töltöttségi szám. Az akku nem merül gyorsan viszont. Ez mitől van?

2023. aug. 16. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A telefon agyában még a régi akksi van. Kell neki egy kalibráció.
2023. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy két nap és normális működést fogsz tapasztalni.
2023. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nos. Utána olvastam. Ez akkor szükséges ha

Az okostelefon hirtelen kikapcsol, még akkor is, ha azt mutatta, hogy elegendő töltés maradt.

Ha a töltési százalék hosszú ideig egyetlen ponton ragad.

Az okostelefon nagyon régi, és azt gyanítja, hogy a megjelenített akkumulátorstatisztika pontatlan.


És szerintem szóltak volna a szervízben.

2023. aug. 16. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor mi a francnak kérdezel ha ennyire baromira okos vagy??

Jobb felül a piros X-et nyomd meg! Csá!

2023. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg egyszer teljesen lemeríteni, majd lassú töltéssel 0-ról 100-ra tölteni. Az én 5 éves telefonom pár havonta szokta kedvelni ezt a műveletet, ártani nem árt neki. Utána érzésre sokkal tartósabban tud menni róla, ahhoz képest mintha mindig csak 30-40%-okat töltenék össze vissza.
2023. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rádugtam tölteni éjjel 0 órakor 0-100-ra hogy töltse fel. reggel 8:30 kor 75%nál tartott. Egyértelmű hogy a 21. században egy új akksi ilyet nem csinál. hibás! köszönöm a válaszokat és nem kell sértődni.
2023. aug. 18. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!