Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire zavarna, hogy ugyanúg...

Mennyire zavarna, hogy ugyanúgy csörög a telefonod mint egy csomó embernek?

Figyelt kérdés
Beállítottam a Samsung Galaxy Bell gyári csengőhangot és azt vettem észre, hogy sokmindenkinek pont így csörög a telefonja. Benneteket zavarna vagy nem érdekelne?
2023. aug. 18. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor zavarna, ha egy irodában dolgoznék ezekkel.
2023. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Zavarna, mert azt hinném, engem keresnek.
2023. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Engem speciel nem érint, mert több mint 3 éve van okosórán, és azóta csak rezgőn van a telefonom.

Viszont azt tud zavarni, ha valaki mesengeren chatelget, és nem képes lehalkítani az irodában. Max hangerő , billentyűzethang, állandó csilingelés, és persze még a messenger akkor is hangot ad ha a másik ír. Volt, hogy szóltam a kollégának, hogy némítsa már le.

2023. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 qkker1 ***** válasza:
100%
Pont leszarom, hogy kinek mi a csengőhangja. Nokiám van, a feleségemnek van saját csengőhang beállítva, mindenki másé az alap Nokia.
2023. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Justinianus ***** válasza:
10%

Épeszű embernek rezeg a telefonja.

Csengés még csak rendben, de amikor elkezd blugy-blugyolni, meg harangozni a birka a vonaton, azt elküldöm az a.nyjába.

2023. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szirty ***** válasza:
100%

"Csak akkor zavarna, ha egy irodában dolgoznék ezekkel."


Engem akkor se. Csak ha csörögne nekik, én meg hallanám.

2023. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Engem is csak azért zavarna ha a munkahelyen többünknek is ugyan az lenne. Így ezt megelőzve, beállítottam a legutolsó Samu csengőhangot, addig úgy sem megy le senki a végéig, mikor választani akar.:D Első néhányat meghallgatja, aztán abból választanak.
2023. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Legtöbb embert nem zavarja. Anno a Nokia csengőhang volt ilyen, hogy megszólalt a buszon és egyszerre tíz ember nyúlt a zsebébe.

Ma az iPhone csengőhang ilyen.

2023. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 qkker1 ***** válasza:
82%

"azt elküldöm az a.nyjába."


Valószínűleg jó darabig szívószállal táplálkoznál, ha engem küldenél el!

2023. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1999 óta van mobilom.

Akkoriban nem volt lehetőség rommá konfigolni a telefonokat. Volt bennek 5-10 csengőhang.... és kb ennyi. Se háttérkép, se fényerő se semmi mást nem lehetett állítani.

Szóval elég nagy volt a valószinüsége, hogy ugyanaz a csengőhangja valakinek mint nekem.

Amikor a nokiás tütü-tütü sms hang volt, akkor kb 20-an kaptunk egyszerre a telefonhoz. :D

Mi igy szocializálódtunk. Megszoktuk, elvoltunk azzal a pár csengőhanggal is. Manapság sem rakok más csengőhangot csak gyárit... a tököm állítgassa.

2023. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!