Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Coolmobile megbízható...

A Coolmobile megbízható webáruház?

Figyelt kérdés

Gyanúsan alacsony árakkal árulják a telefonokat. Én vennék tőlük, de nem akarok úgy járni, hogy a telefon helyett egy ló bizonyos testrészét kapjam, ugye értitek. Mik a tapasztalataitok ezzel a bolttal kapcsolatban? Lehet utánvéttel fizetni? A garanciázás milyen ott? Természetesen elnézést kérek az esetleges helyesírási problémák miatt. Nemrég költöztem magyarországra, és járok magyar, mint idegen nyelv órákra, annak ellenére, hogy az országomban is beszéltem, mert az egyik rokonom magyar, de ott elég kevert módon beszéltem a magyart. Igyekszem tanulni.

Ha a coolmobile nemjó, akkor mik a jó webáruházak samsung mobil vásárlására?



2023. aug. 20. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

522 értékelésből 4.9/5 (ez nagyon jó) a Google-n



“ Ha a coolmobile nemjó, akkor mik a jó webáruházak samsung mobil vásárlására?”


Lehet, hogy jó, és ezek szerint az… de én inkább csak a Mediamarktból vagy Samsung Experience-t vennék a helyedben (bár én nem Samu párti vagyok)

2023. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még jöhetnek vélemények, javaslatok. A Google szerint valóban jó, de mindig jó extra véleményeket hallani.
2023. aug. 20. 13:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!