Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610-es telefonon...

Nokia Lumia 610-es telefonon hogy lehet úgy beállítani, hogy újra láthassam, hogy hány olvasatlan üzenetem van facen?

Figyelt kérdés

Ugyan az üzeneteket nem tudom elolvasni telefonról, de olyan jó volt látni, tudni, hogy mennyi van. Viszont valahogy elállítódott most, és az atyaúristennek se bírom sehogysem visszaállítani, hogy telefonon látszódjon a profilképem, a nevem, illetve pirossal az értesítők száma.


Mindig be kell írnom az email címem és a jelszavam, ami oké, de ha már be vagyok lépve, nem látom pirossal az értesítők/üzenetek számát. Csak akkor láttam mindig, amikor még nem voltam belépve. De most már azt sem.


2023. aug. 20. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Már évekkel ezelőtt leállították a WP támogatását, így nem csoda, hogy már egyke kevesebb működő alkalmazás van.
2023. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem alkalmazás. Alkalmazásokat nem tud ez a telefon. Szimplán a netről lépek be a facebookba telefonomon.
2023. aug. 20. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez egy okostelefon, tud alkalmazásokat, csak már évekkel ezelőtt leállították a támogatását. A rajta lévő böngésző sem kap frissítéseket azóta, így előfordulhat, hogy a Facebook olyan megjelenítési technikákat használ, amit a telefonon lévő böngésző nem támogat.


Ettől függetlenül mondjuk megpróbálhatod törölni a sütiket a böngészőből, de ezen kívül nem igazán tudsz mit tenni vele.

2023. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!