Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt hogy lehet orvosolni ha...

Ezt hogy lehet orvosolni ha nem akarom gyári állapotra állítani a telefont?

Figyelt kérdés

[link]


Már töröltem több képet meg videót is, ekkor egy időre eltűnik, majd újból előjön az értesítés.


2023. aug. 24. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevés a tárhely. Sehogy. SD KÁRTYA ha támogatja a telefon másold rá a képeket / videókat
2023. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Töröld a gyorsítótárakat, és a hátramaradt fájlszemetet.


Törölj mindent, amit nem használsz.


A letöltéseket, képeket, videókat, zenéket, stb pakold át egy MicroSD kártyára.

2023. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Belső tárhelyes.


"Kevés a tárhely" figyelmeztetést már kaptam korábban, akkor töröltem videókat meg képeket.


De ez most egy egészen más figyelmeztetés.


#2 "Töröld a gyorsítótárakat, és a hátramaradt fájlszemetet." Ezeket hogyan tudom?

2023. aug. 24. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Android? LOL :DDDD
2023. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"belső tárhelyes" mint minden telefon 20 éve de attól függetlenül lehet rá lehetőség bővíteni, ezek szerint nincs. Akkor vagy megválsz a dolgaidtól vagy maradt tovább az állapot.


Ujratelepíteni semmi féleképpen nem kell.


Két opció még:

1. Felhőtárhely

2. Új telefon nagyobb tárhellyel


"Android??"


Az iPhone is betud telni.

2023. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Letöltöttem és lefuttattam a CCleanert. 3GB-nyi adatot törölt a gyorsítótárból, most így jónak tűnik.
2023. aug. 24. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:

A gyorsítótár olyan fájlokkal van tele amit letölt a telefonod, hogy ne minden alkalommal keljen betölteni. Vagy telepítési szemét. Megnyitod a Facebookot a generált hírfolyam is oda kerül. Csevegési beszélgetések, média tartalmak stb..


Normál esetben ezeket maga az app törli, ha nem már a telefon is képes rá. Idővel viszont felhalmózodhat egy bizonyos mennyiség ami nem törlődött magától. Viszont ez nem olyan sok max 1/3 a 3gbnak


Tehát a gyorsító tár folytonos űrítése sem jó, mert az adatfelhasználásod ebben a mai modern világban gyors. És generálod az adatot. Új képekkel vagy videókkal amiket készítesz. Tehát a felszabadított tárhely helyére kerülnek a fájlaid ami azt eredményezi, hogy a szabad tárhely a gyorsítótár számára kevesebb lesz. És ha ez kritikus szint alá lép, az appok nem fognak tudni mit felhasználi, tehát a telefon lassulni fog vagy bizonyos dolog nem is fognak tudni működni. (Új app telepítése pl)


Avagy az állapot most pillanatnyilag javult , de 3gb az kb 1 hónap ami idő múlva újra problémát fog jelenteni a tárhely és akkor már nem fogsz tudni mitől megválni és újra fent fog állni a pad helyzetet, de már a gyorsítótárat se fogod tudni törölni.


Érdemes elgondolkodni a felhő tárhelyen, az SD bővítésén ha van lehetőség vagy egy új telefonon.


Ha nincs is nagy keret rá ma már a Xiaomi 128gb modelleket 100ezer forint alatt dobál.

2023. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 A telefon nem bővíthető, felhő szolgáltatásom van, de az érdekesebb képeimet, vagy videóimat szeretem a telefonon is rajtahagyni. Ezekből tudok még kitörölni ha kell.


Meg még esetleg a youtube premium letöltött videói közül is tudok törölni ha nagyon muszáj lesz (erről hallgatok zenét az autóban)


Új telefont nem akarok venni, mert nekem ezek a káva nélküli telefonok nem jönnek be! Jelenleg egy galaxy s7 edge-m van. Az s7 az utolsó galaxy széria ami még fizikai gombokkal rendelkezik, az ennél újabbakban már a kijelzőbe vannak integrálva.


Jófogáson még találni, megpróbálok majd beszerezni belőle egy 128gb-os verziót, a jelenlegi sajnos csak 32gb-os

2023. aug. 24. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Az S7 256gb microsd kártyát is támogat.


Hozzá kell szokni az új vékony Kávás telefonokhoz. Meglehet szokni.


"Kijelzőbe vannak integrálva"

A fizika gomb miért olyan jó?


Nem döntök a helyedben csak azt mondom az óckodás az újtól nem jó. Anno engem is zavart a gomb elvesztése de kénytelen voltam cserélni és nem bántam meg. Gyanítom veled is így lenne.


Az új iPhone SE 256gbos modellel is rendelkezik.

2023. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Na most ez nem semmi...

Régen mikor bejöttek az okostelefonok akkor én az Xperia x8-amra és még a következő pár telefonomra főzött romokat pakolgattam (Root-olás, bootloader nyitás, kernel csere, recovery, majd a főzött rom felrakása) Sőt, alaplap vagy épp kijelző csere sem állt tőlem távol.


Vagyis eléggé benne voltam a témában..

Most meg innen kell megtudnom hogy a közel 4éve meglévő telefonom bővíthető?! 😂😂


Mondjuk előtte s6 edge-m volt ami viszont tényleg nem volt bővíthető, lehet hogy ezért könyveltem el ezt is ugyanígy...


Na mindegy.. Veszek bele egy SD kártyát, egy darabig megoldja a problémámat.



" 'Kijelzőbe vannak integrálva'


A fizika gomb miért olyan jó?"


Nem tudom, volt olyan telefonom ahol a kijelzőbe volt integrálva, azt a telefont gyűlöltem.. Ma is megfordul néha ilyen a kezemben de valamiért baromira nem áll a kezemre..

2023. aug. 25. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!