Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino Fix - Lehet előre...

Domino Fix - Lehet előre tudni, hogy mikor lesznek igyen MB-ok vagy percek? (A szerdai Domino Day-t kivéve.)

Figyelt kérdés

Például úgy 1 hete volt 15 GB 7 napra (0 Ft-ért). Előző 2 évben vagy nem vettem észre vagy nem volt.

Decemberben szokott lenni 10 napig korlátlan beszéd vagy internet, meg talán húsvétkor is valami. Legalábbis ezekre emlékszem.

Ha lehet ezeket előre látni akkor hol és mennyivel előbb lehet látni?



2023. aug. 24. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
2023. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előre senki nem tudja, hogy mit terveznek a telekomnál. Figyeld a Telekom alkalmazást, aztán majd csak lesz valami. Az ünnepekkor mindig van valami jó.
2023. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Például úgy 1 hete volt 15 GB 7 napra"


tudod, milyen alkalomból kapták?

ezt nem lehet előre tervezni...

2023. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csütörtökön
2023. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

@ 4: Marha !

Màr megint csütörtök5 mondtál !

2023. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom 3-as, csak sejtem (így utólag), hogy nyári szünettel, nyaralással kapcsolatban. ((Nem kapták, hanem kaptátok - mivelhogy én is Dominós vagyok.)) Vajon lesz iskola kezdéskor is? Meg őszi szünetkor is? stb. :) Jó...az ingyen dolgok tényleg jók és sóvárognak utána, akiknek nehezen megfizethető (én is közéjük tartozok).


Köszönöm 2-es és 3-as a válaszotokat!

2023. aug. 25. 21:48
 7/8 anonim ***** válasza:

a vihar károsultak megsegítése miatt volt a legutóbbi ingyenes mobilnet ...


"A kedvezőtlen időjárási helyzetben több mobilinternetre lehet szükség, ezért a Telekom a mobil szolgáltatással rendelkező ügyfelei számára díjmentesen 15 GB adatforgalmat ad"


[link]

2023. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es! Most már ezt is tudom.
2023. aug. 26. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!