Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lesz esetleg erre a...

Érdemes lesz esetleg erre a készülékre beruházni?

Figyelt kérdés

[link]

A leírások, és a kiszivárgott infók alapján a készülék konkrétan bika teljesítménnyel fog rendelkezni. Érdemes lesz megvásárolni? Mik a tapasztalatok a már a piacon lévő realme készülékekkel?


Igen-igen, én vagyok az, aki manapság az oneplus iránt is érdeklődve tesz fel kérdéseket már néhány napja. Nem unatkozom, dolgozom is közben, csak fogalmam sincs, hogy mire cseréljem le a recsegő, ropogó, gyorsan merülő Galaxy A52S készülékemet. Olyat keresek, amin nincs alma, mert nem ehetek almát, köszi! :)


2023. aug. 25. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván mi nem látjuk, hogy számoltad ki a telefonok megtérülési idejét, szóval szépen előkapod a koprábbi számításaidat a többi készülékhez, és a legrövidebb idejűt választod...
2023. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bbk cégcsoport, akkor Oppo vagy 1+. Ezek jelentik a prémium kategóriát. A Realme, illetve a Vivo kevésbé jó telefonok. Én csak azért félek az Oppo-tól mert elég nagy eséllyel itt fogják hagyni Európát a Nokiával folytatott pereskedés miatt. Ha pedig kivonulnak, kérdésessé válik a terméktámogatás. Talán frissítések azért lesznek rá de semmire sincs garancia. Ezt leszámítva nagyon jó az Oppo. Jó az oprendszerük is.
2023. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem vágom miért olyan nagy szám, de én spec szeretem az A52S -t. 2 sim -el jól megterhelve elég jól fut. Üzemidő is okés...

Persze kinek mi.

2023. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy telefon nincs benne semmi bika. Illetve amíg nincs rendes hűtés rajta (márpedig nincs egyiken se semmi értelmes megoldás), addig nincsen különbség sem az azonos soc-val érkező telefonok között. Egy dologban lehet bika, mégpedig az ára. Lehet, hogy ez olcsóbb lesz, mint a többi hasonló soc-os teló.


A pro-ban tehát ha jól néztem, akkor egy snapi 8 gen 3 lesz.

2023. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!