Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Attól, hogy a Huawei nem...

Gungasam kérdése:

Attól, hogy a Huawei nem tartalmazhatja a Google-t és a Google applikációkat használható maradt?

Figyelt kérdés
Nyilván valahogyan pótolta(pótolja) az app.-kat de van e annyira komfortos mint volt? Szerettem volna Huaweit venni és használni de tartottam tőle, hogy nem lesz annyira magyarítva és minden app.-pal ellátva mint előtte.

#magyarul jó
2023. aug. 25. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Levélnehezéknek kiváló!
2023. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Régebbi Huawei P10-eken és még Huawei P30-akon is volt google szolgálatás. De az Huawei P40-től már nincsen rajtuk google szolgálatás és nem is telepíthető utólag se. Ez egy Donald "kacsa" Trump törvény eredménye. Épp ezért váltottam Huawei P30 Pro után Apple iPhone-ra. Mert bár alapból az iPhonekon sincs Goggle, de utólag telepíthető a goggle szolgálatásai az iPhonokra is. Így az Apple Iphoneon használható a Google és a Youtube.
2023. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Soha nem volt Huawei telefonom, de mindig is tetszettek. Amikor épp rászántam volna magam hogy vegyek, beütött a tiltás mizéria. Idén gondoltam egyet és beszereztem egy használt P40PRO-t, mondván kipróbálom másodvonalas telefonként.

Nem jött be. Rátettem a google-t, így úgy mókolgattam, amit találni a neten (már pedig van olyan idős a készülék hogy több kipróbált megoldást is lehessen találni hozzá) azt kipróbáltam, bátrabban is mintha az elsődleges telefonom lenne, mert így nem dől össze a világ ha téglásítom valamiért.

Sajnos a "teljes" megoldások is csak ideig óráig működtek jól, a kevésbé macerás megoldások meg, (mint a GBox vagy Gspace) olyan kompromisszumokkal járnak hogy pl nincs értesítés néhol, vagy addig használható a program amíg ezen belül nyitod meg, ha kilépsz nem megy.

Nekem nem jött be így, meg sok olyan programot használok ami ezzel sem megoldható, pl android auto, sound cloud, intervalometer, NAS appjaim...

Egy szóval ha pont azok az alkalmazások kellenek neked amik futnak alapból is, vagy nem zavar az örökké megkerülős és néha így sem működő megoldások használata, akkor lehet neki egy esélyt adni, de számomra élhetetlen így a rendszer (még, ki tudja mit hoz a jövő 🙄)

2023. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Huawei telefonom volt és van.


Most p30. Utolsó ami Google rendelkezik.


Az újabb készülékek is hivatalosan elérhetőek hazánkban. Tehát magyarítva van.


A böngészőből bármit elérsz.


A főbb banki szolgáltatások és Magyarországon elérhető appok többsége a saját applikáció áruházában elérhető.


A Googles appok pedig nem hivatalos módon elérhetőek. Van applikáció amin keresztül eléred. De biztonsági kockázata lehet.


Ajánlom Tech2 Laci videóját.

2023. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Google applikációk egyik telefonon sincsenek, mert olyan nem létezik. Alkalmazások vannak. Használhatónak használható marad, csak semmi olyat, ami Google-el kapcsolatos nem tudsz letölteni, meg Play Store sincs. Mondjuk szerintem így már nem igazán használható, de mindegy.
2023. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

"Google applikációk nincsenek" na gratulálok. Tele van már gyakori megmondó emberekkel csak hasznosat nem írsz.


Kereskedelmi háború van Kína és USA között. Amerikai cégeknek meglett tiltva Donald Trump ideje alatt, hogy Kínai cégekkel kereskedjenek. Így a Google és a hasonló amerikai szolgáltatások ilyen formán nincsenek a telefonon.


Nyilván azért éltem ezzel a kifejezéssel, hogy a kérdező számára is érthető legyen.

2023. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ott a honor. A huawei társmárkája. Van google, és kb mindent beleépítenek, amut a hüvelybe is
2023. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3 Már három éve nem a huawei tulajdona
2023. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!