Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy S 23-on tudok ramot...

A Galaxy S 23-on tudok ramot bővíteni a tárhelyből?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a fogam egy olyan telefonra, és ha karácsonyra ledobnának pár forintot az árából lehet, hogy meg is tudnám venni. Azonban szeretném tudni, hogy a Samsungok tudnak olyan funkciót, mint a kínaiak, hogy lehet a tárhelyből elvenni, és a ramnak adni?

Kínaiakat nem szeretnék venni, csak a Samsung. 15 éve Samsung felhasználó vagyok, és ezt így is szeretném folytatni.

Meddig bírja az S23 akkumulátora? (A pluszos jó lenne, mert már elszoktam a kicsi készülékektől), csak az nagyon drága sajnos.



2023. aug. 29. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom képes rá.
2023. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi a jó fenét használsz egy telefonon, amire 8 giga RAM nem elég? (amúgy megsúgom, hogy a memóriabővítmény nem sokat ér, csak meríti az akkut)
2023. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez android funkció. De ez pont annyira jó mint a számítógépeken a lapozó file. Lényegében ugyan az. Ram lesz, bár az nem ugyan az mint a rendes ram. Érdemesebb kikapcsolva tartani. Hamarabb eszi a tárhelyet (elhasználódik), lassabb lesz a telefonod ha elkezdi használni. Értsd akadni fog. Foggalmam sincs mire találták ki. Kevés rammal gyenge telefonokon használhatatlanul lassú, gyors telefont meg azért veszel hogy ne akadjon, de fog.

Ez egy semmire se jó funkció. Én nem tudtam miért röcög a telefonom ha sok app van megnyitva. Hát ezért. Kikapcsoltam és megszünt.

2023. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs
2023. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudsz, RAM plus a neve
2023. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!