Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám szét választattni...

Hogy tudnám szét választattni a telefonszámlákat?

Figyelt kérdés
3 telefonkártya 2 telefon van összesen. Direkt külön külön kértem. Mindegyik kártyának saját yettel fiókja van mégis egybe kapom a számlát. Nagyon idegesítő hogy így nekem kell havi 80-90 ezreket fizetnem. Engem aztán k.rvára nem érdekelne hogy a másik nem fizeti és letiltják őt de így meg belevagyok kényszerülve hogy magamnak fizessem. És az öcsém meg direkt annyira bunkó és tuskó hogy szándékosan nem fizeti mert hogy jajj nincs pénze. Akkor mégis minek kellett neki?? Nem az én nevemen van a telefonja hanem a sajátján de egy házban élünk és egyszerre jön a számla. Már tettem panaszt a yettelnél kértem hogy szedjék szét telefonszám szerint de az ügyintéző nem csinálta meg mert hogy nemtudja hogy kell.

2023. aug. 30. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy számlaszámon szerepel a yettelnél. Menj be és mond meg nekik hogy nem így akarod.

Nálunk is két teljesen külön számla van. Én fizetem az enyémet, senki másét - nem is férek hozzá a többihez. Meg lehet ezt oldani, csak az ügyintézőnek kéne kettővel többet kattintani és ahhoz lusta.

2023. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!