Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Honor olyan, mint régen a...

A Honor olyan, mint régen a Huawei?

Figyelt kérdés

2023. szept. 4. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A honor az a huawei társmárkája. Korábban is külön csapat volt, de a google mizéria miatt mostanra már teljesen külön entitást képez, mintha egy önálló gyártó lenne.


Valójában viszont nyilván a huawei irányítja az egészet, nyújtja számukra a technológiát és az instrukciókat. Lényeg a lényeg, hogy ez egy huawei másolat, amin van rendesen google.

2023. szept. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem a Huawei volt a kedvenc telefonon, de a GMS hiány miatt kénytelen voltam váltani Xiaomira, illetve később Samsungra. Sajnos egyik sem jött be nekem... Nekem nagyon tetszett a menüje, dizájnja a Huawei-nek.
2023. szept. 4. 09:12
 3/4 anonim válasza:
Én egy Honor X7-et használok 10 hónapja és teljesen elégedett vagyok. Jó a kijelzője, gyors a proci, nagy a tárhely, fizetni tudok vele, jó nagy az akkuja, gyorstöltővel adták gyárilag. Jönnek hozzá a frissítések, jó a kamerája.
2023. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat éves huaweit-t cseréltem le. Samsungot nem szeretem, Honor és Xiaomi között vacilláltam, utóbbi lett. Megbántam. Nem szeretem, nem olyan felhasználóbarát. Szerencsémre a szolgáltatóm 20 év után partner, és hát sajnos hibás, le kell cserélnem, de Honort hozok hekyette.
2023. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!