Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarorszagon adnak el uj...

Magyarorszagon adnak el uj iphoneokat?

Figyelt kérdés
Akiket ismerek mindenkinek egy regi iphoneja van es hasznaltan vettek, uj iphonet senki nem vett eddig. Adnak egyaltalan el ujat magyarorszagon?
2023. szept. 4. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂


Remélem irónia volt a kérdés.


Szerinted a szolgáltatók (Yettel, Vodafone, Telekom) használt iPhoneokat értékesítenek?

Vagy az Euronics, MediaMarkt?

Nyilván új telefonok.

2023. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy adnak el újat.

Hány éves vagy? Ha még suliba jársz, akkor biztosan azt látod, hogy amikor a szülők újat vesznek, akkor a használt, de még jó állapotú készülékeket kapják meg a gyerekek.

Rengeteg új készüléket adnak el itthon is, még a 11-et is lehet kapni újonnan, és az már nem is világrengető összeg.

Én is 3-4 évente veszek újat, szolgáltatótól. A régit pedig, ami egyébként egy akkucsere után még sokáig tökéletes, örökli valaki a családban vagy a baráti körben.

2023. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

"Akiket ismerek mindenkinek egy regi iphoneja van es hasznaltan vettek,"

De te ennek ellenére tudod, hogy pl. ha bemész a Media Markt-ba, és az eladótól azt kéred, hogy használt mobilt szeretnél vásárolni, akkor nem fog tudni veled mit kezdeni. Csak itt adod a kis (nagy) buta fejedet.

2023. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem sokan vesznek uj telefont
2023. szept. 4. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy környékünkön lakó roma fickónak 5 gyereke van, és van nála mindig legalább 2-3 almás telefon. Éhezneka gyerekek ő meg az ájfonjával gizdázik


Ájfonoscsávónak szoktam szólítani ha találkozok vele.

2023. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem sokan vesznek uj telefont"

És a használt telefonok miből lesznek?

2023. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!