Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert vesz valaki MAGYARORSZAG...

Miert vesz valaki MAGYARORSZAGON 500 ezres telefont amikor a 100 ezressel is ugyan azt csinalja?

Figyelt kérdés
Azert irtam hogy magyarorszagon mert itt mindenki csoro
2023. szept. 4. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Sokadik ilyen kérdés már.

Hadd ne írjuk le mégegyszer.

2023. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
😒😒
2023. szept. 4. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon gyenge vitaindító kérdés.

Próbálkozz kicsit kreatívabb lenni.

Jelentve az adminok felé.

2023. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

„Miert vesz valaki MAGYARORSZAGON 500 ezres telefont amikor a 100 ezressel is ugyan azt csinalja?”

Azért, hogy te feltehesd az hülyébbnél hülyébb kérdéseidet. Vedd már észre, hogy mindenkinek elege van az irdatlan nagy baromságaidból, te eszetlen, gyagyás, idióta! Te telefonbuzeráns marha, nem tudsz már végre elszakadni ezektől rohadt, szaros okostelefonoktól? Komolyan, ha még egyszer ide firkálsz egy ilyen telefonos kérdést, megetetem veled a vacak telefonodat. Ezentúl érdemben, de leginkább sehogy, senki ne válaszoljon ennek az okleveles f-szfejnek. Ezenkívül javaslom, hogy ennek az alaknak minden kérdését és minden hozzászólását jelentsük, én megtettem, visszamenőleg más, hasonló kérdéseinél is.

2023. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
71%

Fluimucil reklám - De miért?

https://www.youtube.com/watch?v=YJFtVsBAX00

De miért? - Ku*va idegesítő reklám

https://www.youtube.com/watch?v=6PU9qDLTE-Q

2023. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hat uraim
2023. szept. 4. 23:05
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom azért nincs barátnőd, mert a kecske is ugyanolyan jó.
2023. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindenki csóró.

Vehetnék fél millás telót, de csak pénzkidobás lenne.

Megsúgom, a csajokat se érdekli milyen telód van, csak te vagy rápörögve erre a témára.

2023. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Vehetnék fél millás telót, de csak pénzkidobás lenne."


Ezert kerdeztem, hogy miert vesz valaki 500 ezreset amikor ugyan azt csinalja a 100 ezresen is?

2023. szept. 4. 23:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A 100 ezres telefon manapság egy alsó szint, kb a minimum, amit már érdemes megvenni, mert ami ettől olcsóbb az kb mind gagyi vacak.

És van a kb 300 ezres, amit még érdemes megvenni. Ami ettől drágább, az jórészt már csak státusszimbólum és max a kamerája jobb, de ár/érték arányban nem jó. Fél millióért már nagyon jó laptopot is lehet venni.

2023. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!