Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mert van az hogy a telefonom...

Mert van az hogy a telefonom nem nyitja meg az alkalmazásokat ?

Figyelt kérdés

Még tavaly kint maradt a napon a telóm és azóta ha lemerül vagy kikapcsolom akkor nagyon nehezen tér magához hétvégén nem figyeltem teljesen lemerült kidöltem részeg voltam másnap megint csak nagyon nehezen tért magához de ilyen még nem volt...mikor betöltött a rendszer teljesen csak gyári alap beállitásokkal tudtam bekapcsolni viszont van egy nagy gond semmilyen közösségi oldalt(Facebook,messenger,tiktok stb) nem tudok megnyitni rajta úgy jelzi megvan az alkalmazás de az ikon nincs kint és ha felmegyek a Google playre akkor csak törölni tudom vagy frissíteni

Mi ilyenkor a teendő?!



2023. szept. 4. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Veszel masik telot, mert ennek a memoriaja jo esellyel besz.rt. Aztan odafigyelsz hogy az ujat ne nagyd kint a napon meg reszegen se ejtsd bele a sloziba vagy vizesarokba.
2023. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!