Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom valaki (anyum)...

Emil43 kérdése:

Hogyan tudom valaki (anyum) telefonjából kitörölni az otp fiokom?

Figyelt kérdés
Még 16évesen lett csinálva egy junior szamlam vagymi es nyilvan anyum megtudja nezni az enyemet is, de már 18vagyok és nem szeretném hogy nézegesse miket veszek vannak dolgok amik nem rá tartoznak. Szóval hogyan tudnám kitörölni a telójából az én fiokom?

2023. szept. 6. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Jajj Emilke. A műpunit rejtegeted anyád elöl?

Amúgy töröld le az appot a telojarol, az övébe utána bejelentkezik a tied meg eltűnik Emilke!!

2023. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ez hogy működik pontosan, de szerintem ilyenkor a te bankszámlád hozzá van kapcsolva az ő számlájához, így ha anyud belép a saját netbankjába, akkor ott látja a tiédet is.

A legegyszerűbb, ha felhívod az ügyfélszolgálatot és megkérdezed mi a teendő.

2023. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hova van betéve a te fiókod? Az OTP appba? Akkor nem elég a telefonjából törölni, az OTP fiókjából kell törölni, mert megnézi böngészőben, hogy mit vettél.

Amúgy meg mi a fenének nem nyitsz magadnak egy másik számlát? Azt 2500% hogy nem fogja látni.

2023. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bemész a banka és megszünteted az anyád hozzáférését a számládhoz. Vagy nyitsz egy másik számlát, amihez csak te férsz hozzá.
2023. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

"Hogyan tudom valaki (anyum) telefonjából kitörölni az otp fiokom?"

Sehogy.

18 éves kor alatt Junior számlát a törvényes képviselővel (szülő, gyám, gondnok) együtt tudod megnyitni. És megszüntetni is. Meg leválasztani, hogy ne láthassa a számlád.

2023. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyiss egy új, nem junior számlát! Egyes bankoknál, ezt otthonról a fotelből is megteheted. 5 perc.
2023. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43 évesen? Emil?
2023. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!