Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen használható mobil van...

Milyen használható mobil van 30k alatt?

Figyelt kérdés
láttam pl, hogy a xiaominak vannak modeljei ilyen árkategóriában, kíváncsi vagyok tudtok e ajánlani valamit bármelyik gyártótól. Játék nem fontos, de a böngészés menjen jól és nagy képernyőset szeretnék.
2023. szept. 6. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Indiaba is dragabb telefont vesznek az emberek, magyarorszagon tenyleg ilyen csoro mindenki?
2023. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
volt drágább telefonom, az is csak 90k körül. Gyerek kiverte a kezemből, totál kár, és belegondolva nem használtm semmi extrára, szóval olcsóbb is megtenné.
2023. szept. 6. 17:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen
2023. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
használt de még az is necces
2023. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"Nem használtm semmi extrára" Hát egy 90 ezres telefon sem azért van hogy bármi extrára gasználd. Kb. 80 ezertől indulnak azok a telefonok, amivel már nem csak szív az ember. 30 ezerért sajnos semmi használhatót nem fogsz kapni. Használtan nézelődj ha nincs sok pénzed telefonra.
2023. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Hát…Ha Android párti vagy talán van esetleg ennyiből Samsung Galaxy S8. Az a legvállhatóbb ennyi pénzért Androidos telefonk közül, hiszen egykori csúcstelefon. Nekem is volt és imádtam, azóta se volt olyan jó telefonom.


Ha pedig iOS párti vagy, akkor egy jó akkuval rendelkező iPhone 7 még egészen használható. De az akkura nagyon figyelj, mert azzal tudsz szívni iPhone telefonnál a legjobban.

2023. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
most hogy néztem egy redmi 12c 3/32 pl majdnem belefér 30-ba és nem lehet annyira rossz, persze a hsználtat se zárom ki teljesen.
2023. szept. 6. 20:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken úgy tudom hogy még csak nem is Android, hanem annak egy lite verziója fut mert nem bírják el ezek. Ne vegyél ilyet, nem éri meg.
2023. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval.
2023. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Inkább nézz használtan egy régi iphonet. Azok egész tartósak. Vehetsz Galaxy-t is, azzal is sokkal jobban járnál mint egy ilyen hulladékkal.
2023. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!