Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 Pro globális akksi...

Iphone 14 Pro globális akksi probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nektek is drasztikusan romlik/romlott a telefon akkumulátor kapacitása? Sokaknál előfordult, de sokaknál nem.



2023. szept. 7. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
mit értesz ez alatt? csökkent a képernyőidő?
2023. szept. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónapja van meg a készülék, nem tapasztaltam semmiféle romlást.
2023. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem iPhone 14 Pro Max telefonom van. De az iPhone 14 Pro és iPhone 14 Pro Max telefonokra ugyan az a típus hiba. Vagyis napjában az átlagosnál többször kell tölteni, mert hamar lemerül. Ugyanis eszi az energiát. Emiatt hamarább is elhasználódik az aksi, ami még többszöri töltést igényel. És az akkumulátor maximális kapacitása emiatt gyorsan csökken. Ez ismert típus hiba az iPhone 14 Pro-nál, és az iPhone 14 Pro Max-nál. Az én iPhone 14 Pro Max-om még csak 4 hónapos de már 99%-os akkumáltor kapacításon van. Amíg az iPhone 14 Plus (mert két Iphoneom is van) 8 hónap után még mindg 100%-os akú kapacitáson van. Tehát ez igen is típus / széria hiba. És ez nem egyedi hiba!
2023. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az always on displayt kapcsoljátok ki. Az "eszi" az akksit.


A százalékokat meg ne hasonlítgasd! Két teljesen egymosna telefonba sem kerül két teljesen azonos akkumulátor.... pláne két különböző szériába.

4 hónap alatt 1%... fú... az a komoly. :D Persze hogy nem döglődnek az akksijaid ha két telefonod van. Úgysem nyomkodod mindegyiket egyszerre. Menjél máshova hangulatot kelteni!

2023. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4-es válaszírónak! Igen valóban eszi az aksit az always on display! Ez igaz! Nálam is aktív az always on display. De csak azért aktív always on display nálam mert az apple watch aksi töltöségi százalékát is kijelzi. De az állandó be kapcsolt bluetooth kapcsolat is meriti az aksit. Főleg hogy nálam az Apple Watch is a nap 24 órájában állandó bluetooth kapcsolatban van. Igy a bluetooth is fogyasztó. De a legnagabb fogyasztó még igy is az always on display. Szóval ebben egyet értek veled, hogy az always on display a legnagyobb fogyasztó az iPhone 14 Pro és 14 Pro Max-okban.
2023. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
S22-ről váltottam, nagyjából 2,5x-ese a SOT mióta iPhone 14 Pro-m van, sokkal-sokkal jobb az akkuidő mint az S22-nek volt. AOD be van kapcsolva, WiFi,BT,NFC, minden megy folyamatosan, sőt vezeték nélkül csatlakozik a CarPlay-re is ha beülök a kocsiba. Ma reggel fél7-kor vettem le a töltőről, most 22:26 van és még 35% van az akkuban.
nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!