Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik rész a tárhely a Redmi...

Melyik rész a tárhely a Redmi Note 10 Pro-ban?

Figyelt kérdés
Régi adatokat, képeket szeretnék megmenteni a régi Redmi Note 10 Pro-ból, az történt, hogy hátlapcsere közben sikerült elvágni két flexibilis csatlakozót is, ezeket megrendeltem de már nem segített a csere, most vettem egy másik képernyőhibás note 10 pro-t, áttettem az enyémben sérült részeket, amikor rádugom a töltőt mutatja a töltést de nem kapcsol be, a másik megoldás lenne a képernyőhibás telefon alaplapját beépíteni, van egy olyan alkatrész ami a tárhelyért felelős és azt ha átteszem megmenthetem a régi adataimat?
2023. szept. 10. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Felejtős. Otthon nem tudod megcsinálni.
2023. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így kezd nagyon drága lenni. Vidd el szakihoz inkább.


A fontos adataidat meg ne egy hulladék telefonon tárold... fizess elő felhőre és/vagy tarold magad az adataidat (pl resilio sync nagyon szuperül másolja át gépre a kiválasztott mappákat, vagy akár airdroid, fodersync, kismillió szinkron app van. És gépen se csak egy merevlemezen legyen, mert az is beszarik. Legalább 3 biztonsági mentésed legyen. Vagy szimplán csak készülj fel az adatvesztés elfogadására, és ne sírj utólag...

2023. szept. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!