Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál hogy tudom letiltan...

Telenornál hogy tudom letiltani az elveszett simkártyát? Épp az a gondom, hogy nincs most telefonom. Telenor Onlinen nem lehet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Személyesen.

2. Kérsz egy telefont 10 percre valakitől.

3. Faxon is a 06 20 930-13-15 faxszámra.


Kártyás szolgáltatás vagy hűségnyilatkozat aláírásával vásárolt SIM-kártya esetén, a kártya szüneteltetése mellett lehetőség van a mobiltelefon letiltására is.


A mobiltelefon letiltása az Előfizetői szerződés másolatával, amennyiben azon szerepel a készülék IMEI száma, vagy jótállási jegy másolatával, valamint a rendőrségen tett feljelentés másodpéldányával kérhető.


Fontos, hogy a feljelentésben fel kell tüntetni a mobiltelefon IMEI számát.

A feljelentés elmulasztása esetén egy letiltási kérelmet kell eljuttatni hozzánk. A kérelemnek tartalmaznia kell a tulajdonos adatait, a készülék IMEI számát és egy egyértelmű nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a készülék saját tulajdonban van.


Bérelt készülék esetén, mivel az eltűnt készülékért és annak esetleges tartozékaiért az ügyfél szerződéskötéskor teljes körű anyagi felelősséget vállalt, az eltűnt, elveszett részeket ki kell fizetni. Ezek díját a vásárláskor aláírt "MEGÁLLAPODÁS mobiltelefon-készülék használatról " című nyomtatvány tartalmazza.


A bérelt készülék letiltását a bejelentést követően a Telenor automatikusan elvégzi.

2010. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SIM-kártya és mobilkészülék elvesztése esetén lehetőség van a SIM-kártya szüneteltetésére és a készülék letiltására, annak érdekében, hogy illetéktelen személy ne telefonálhasson más számlájára.


A SIM-kártya szüneteltetése legegyszerűbben a 1220-as telefonos ügyfélszolgálatunkon kérhető ügyintézőnktől.

2010. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp erről beszélek, hogy nincs telefonom. Tehát akkor már csak holnap személyesen tudom intézni?
2010. okt. 17. 09:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgyértem, neten sehogyan sem lehet?
2010. okt. 17. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Basszus! Az még nem jutott eszedbe, hogy telefonfülke?

Vagy hogy kölcsönkérsz egy mobilt(30-as/70-es mobil is jó) vagy valaki vezetékes telefonjáról?Mert olyan hogy nincs a közeledben telefon az max a holdon fordulhat elő!!

2010. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy másfél km a legközelebbi fülke. Bár nem biztos, hogy üzemel. Múltkor már az összes üveg ki volt törve mikor arra jártam.
2010. okt. 17. 11:05
 7/7 Tinker Bell ***** válasza:

És másfél km-re van tőled az első civilizált emberi lény is?

Miért kell ennyire tehetetlennek lenni???

Ha ennyire balf_sz vagy, akkor meg is érdemled, hogy elvesztetted a telefonod és hogy jó nagy számlát csináljanak rajta!

2010. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!