Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok majd Snapdragonna...

Hogyan tudok majd Snapdragonnal felszerelt S23-at venni?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy szeptemberben jelenik meg a készülék (Azaz ebben a hónapban), viszont elvileg magyarországon csak Exinos processzor lesz benne. Mi lenne a módja annak, hogy Snapdragonnal készült változatot tudjak vásárolni magamnak? Szeretném elkerülni az Exinost, jelenleg is Snapdragonos samsungot használok. Hol lesz a legközelebb Snapdragonos S23? Ausztriában mondjuk meg lehet majd venni? És az nálunk jól fog vajon működni?

2023. szept. 11. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%

Vegyél iPhonet! Abban egyféle processzor van, nem kell válogatni és az az egy proci lenyomja a samu processzorait a francba... még akkor is ha együtt indulnak harca. :D

Öcsém ekkora tróger céget mint a samu... még rendes procit sem tudnak tenni a telefonjaikba :DDDDD

2023. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék IPhone-t vásárolni. Abban viszont egyet értek, hogy a Samsung processzora nem a legjobb.


S23 FE készülékről van szó, sajnos a kérdés leírását elrontottam.

2023. szept. 11. 09:41
 3/16 anonim ***** válasza:
Európában nem lesz. Amerkában lesz legközelebb.
2023. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
1, gagyiphone
2023. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 THX84 ***** válasza:
A sima S23 valamelyik változata nem jöhet szóba? Azokat qualcom chip készlettel szerelték.
2023. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Jelenleg Magyarországon 400-tól kezdődik a 256 GB-os változat, annál lentebb nem szeretnék menni, mert rengeteg képem, és videóm van, és a mostani 128 GB-os telefonom tárhelye nagyrésze betelt. Gondolkodom még a Xiaomi 13-as készülékben, ugyanis annak már kicsit kedvező ára van nálunk (340000 Forint). De nem tudok dönteni. A Xiaominak jobb az akkumulátora mint a Galaxy S23-nak (Nem a plusznak, vagy az ultrának), a Xiaomihoz jár töltő, ami jóval gyorsabban tölt, mint a Samsung, valamint vezeték nélkül is gyorsabban tölt. Azonban sokan mondják, hogy a Xiaomi szoftvere nem jó, és leállítja az alkalmazásokat. Tehát a Xiaomi hardveresen lenne jobb, a Samsung pedig szoftveresen. Az S23 FE pedig egy középút lett volna, tekintve hogy mivel tavalyi csúcsproci van benne, ezért bizonyára ledobnak valamennyit az S23 árából, raknak bele kicsit jobb akkumulátort, meg mindent amit kell, de azért 400000 Forintot nem szívesen adok egy telefonért. Nem vagyok Samsung elvakult, nyitott vagyok másra is, csak a Xiaomival az a helyzet, hogy cikkeznek arról is, hogy a kamerája nem jó, legalább is ez a Prot, és az ultrát érinti, de ott is csak idióta pontszámokkal dobálóznak valami DXO markra hivatkozva. Azonban ez a dxo mark még a hangszóróra is panaszkodik, hogy kiegyenlítetlen a sztereó hangzás, vagy is ahogyan én értelmezem, az egyik hangszóró erősebben szól, mint a másik. Így tehát nem tudom. 300000-350000 forintért keresem a megfelelő készüléket. Az elvárások a legalább 256 GB tárhely, jó kamera, legalább 8 GB ram, és jó üzemidő.
2023. szept. 11. 13:06
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
1 Terra SD kártya ?
2023. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7:

És azt hova dugom be, a s.ggembe?

A középszintű telefonokban is úgy van, hogy vagy két SIM kártya (Az én esetemben a személyes számom, és a munkás), vagy egy SIM kártya, és egy SD kártya. A felsőkategóriás mobilokban meg már egyáltalán nincs is lehetőség SD kártyát rakni.

2023. szept. 11. 13:43
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
mi az a "Terra" pajtikám?
2023. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Most nem akarok belepofizni, de minek 256-os háttértár egy telefonba? Ha csak ezen múlik, akkor inkább fizess elő valamelyik felhőszolgáltatónál egy csomagra. Nem is értem, hogy ha ennyi fontos képed van, akkor hogy mered csak a telefonodon cipelni, anélkül hogy lenne egy biztonsági mentésed felhőben.
2023. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!