Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 plus megéri az új...

Iphone 14 plus megéri az új árazásokkal?

Figyelt kérdés
Kellene a nagyobb méret az akku miatt, viszont a pro maxért sokallom azt az összeget, annyi funkciót amúgy se használnék ki. A 14 plus vagy a 15 plus éri meg így? Sokkal jobb a 15 plus kamerája, hogy megkapta az előző pro verzióét? Megéri a felérat?

2023. szept. 13. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:

"annyi funkciót amúgy se használnék ki"


Akkor nincs kérdés, neked nem éri meg. A jobb kamerák meg általában múszaki adatokban jobbak, de átlag felhasználó nem tudná megmondani, hogy melyik melyikkel készült.

2023. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Viszont a 15-nek van 2x optikai zoomja szoftveresen elvileg. Az sokat számít? Meg hogy egyik 12 mp a másik meg 48. Ez szabad szemmel érzékelhető a képeken?
2023. szept. 13. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

"2x optikai zoomja szoftveresen"

Lol, na most optikai vagy szoftveres zoom? :D

2023. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

A 15 széria eleve olcsóbban jön ki mint amibe a 14 került. Nem engednek annyit a 14-ből, hogy megérje. Én biztos a 15-öt venném. Nem egy évre tervez az ilyennel az ember, és kamerában azért nagyságrenddel jobb a 15 mint a 14 volt. Ha már annyit rákölt az ember, akkor az a 40-50 ezer difi se ide se oda, többet biztos nem lehet vele spórolni. Ha ezt visszaosztod arra a 4-5 évre, amíg ez neked telefon lesz, akkor az összeg észrevehetetlen kerekítési hiba.

Vedd a jobbikat, később szerintem megbánod ha egy mostani pici megtakarításért nem az újabbat és jobbat veszed.

2023. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Lol, na most optikai vagy szoftveres zoom? "


Nemtom, nem vahyok szakértő, ez nem úgy van, hogy a szoftver oldja meg, hogy a 2x zoom optikainak tűnjön?

2023. szept. 13. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom hogy zoomkamera nélkül nincs optikai zoom, bármit kommunikál az Apple.
2023. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Az optikai zoom azért optikai, mert a lencserendszerrel van megoldva. Ha szoftveresen zoomol, az már digitális zoom, ami közel sem olyan minőségű, mint az optikai, bár a mai felbontások mellett nem nagyon veszed észre.
2023. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az USB-C miatt venném a 15-öt.
2023. szept. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!